Suchdol – Průhonice 6:1 (5:0)

Podle suchdolského trenéra Davida Linharta měla být umělá tráva výhodou spíše pro Průhonice. „Mysleli jsme, že to bude těžký zápas, protože soupeř má umělou trávu a trénuje na ní pořád. Když se zápas v Suchdole odložil, tak se radovali, že se bude hrát na umělce. My však máme zkušený mančaft a většina hráčů na umělce také půl kariéry trénovala," říkal hrající kouč.

Průhonice se zdržely v kabině a na začátku zápasu to bylo znát. „Hosté přijeli hodinu před zápasem, ale na rozcvičku vylezli až, když jsme končili, což bylo vidět. V první minutě jsme měli dvě stoprocentní šance, které jsme klasicky nedali, ale v 10. minutě už to bylo 2:0. Poté se krásně z dálky trefil Honza Rak a hosté se soustředili jen na faulování. Gól nám dali akorát tehdy, když jsme ztratili koncentraci," popsal zápas Linhart.

Stínem povedeného utkání je zranění Kličky. „Na zápase mě štve, že se do konce podzimu zranil Radovan Klička. Ve 30. minutě šel do souboje, zadrhla se mu noha a zřejmě si otočil koleno. Museli ho odnést na nosítkách a podle prvních zpráv by měl mít natržené vazy v koleni," sdělil David Linhart.

Statistiky

Branky Suchdola: Štainz 3, Janovský, Jan Rak, Jan Holík (pok. kop). Suchdol: Míšek – O. Tomíšek, Linhart, Klička (30. Křelina), Jan Holík – Böhm, P. Holík, Jan Rak, Langr (65. T. Šváb) – Janovský, Štainz (75. Siřínek). Hrající trenér David Linhart.