Bílé Podolí – Teplýšovice 4:2 (1:0)

„Narazili jsme tentokrát na velice kvalitního soupeře,“ konstatoval trenér Bílého Podolí Jaroslav Wohlgemuth a navázal: „Byl fotbalový, podržel balon, prostě jeden z nejlepších týmů v naší skupině. Utkání to bylo velice těžké.“

Přesto se vedení ujali domácí. „Do vedení jsme se dostali v sedmé minutě, kdy Chadraba dorazil míč po rohu. Takový šťastný gól,“ popisoval trenér kobylek. „První půli se soupeř ještě rozehrával,“ naznačil.

„Druhou půli už na nás soupeř vlétnul a hned dvě minuty po přestávce srovnal skóre,“ sdělil Jaroslav Wohlgemuth. V 62. minutě Teplýšovice dokonce vývoj utkání otočily a ujaly se vedení 2:1. „Nám nezbylo nic jiného než bojovat. Podařilo se nám vyrovnat z penalty, kdy se štěstím skóroval Honza Spáčil. Pak se projevila naše větší vůle po vítězství,“ oddychl si kouč.

Trenér Bílého Podolí své svěřence ale hodně vychválil: „Fotbalové to moc nebylo, spíše vybojované, vydřené. Kluci si mákli až na dno.“

Už je Bílém Podolí po výhře klidněji? „V Bílém Podolí není klid. Podle mě se bude rozhodovat až v posledním domácím zápase, který se musí vyhrát. Dole je to ještě stále otevřené,“ upozornil Wohlgemuth.

Branky B. Podolí: Chadraba, Jan Spáčil (pok. kop), Šálený, Jelínek. Bílé Podolí: Beran – Chmelař (65. L. Toman), L. Štoček, Semínko, Bíža – Jos. Fejfar, Skala, Šálený, Jan Spáčil – Jelínek (88. Šilha), Chadraba (78. Zelený). Trenér Jaroslav Wohlgemuth.