Zápas na hřišti sestupem ohroženého mužstva začal vetší aktivitou hostů. V 6. min střílel z pětadvaceti metrů Zeman, ale bezúspěšně. Ve 13. min kopali hosté roh, po kterém se ke střele z voleje dostal Kulhánek, ale míč šel těsně vedle. V 29. min kopali hosté trestný kop. Odražený míč se dostal k Papouškovi, ten ve vápně udělal kličku okolo soupeře a střelou do šibenice otevřel skóre - 0:1. Ve 42. min musel kvůli zranění odstoupit Černý a na jeho místo nastoupil Koubek. Do konce poločasu měl ještě šanci Zeman a Papoušek, ale neproměnili a tak se skóre poločasu již nezměnilo.

V 52. min unikl po křídle Hačka, jenže jeho střela z úhlu šla mimo branku. V 56. min se pěkné kombinaci Hačky a Rumpliho dostal před brankáře osamocený Zeman, který poslal míč vysoko nad. Hosté své vedení zvýšili v 65. min, když po krásném sólu Papoušek z přehledem zvýšil - 0:2. V 68. min mohl zvýšit po centru Zemana hlavou Hačka, ale míč šel těsně vedle. V 70. min poslal Brant centr do vápna a k překvapení všech skončil v síti - 0:3. V 76. min domácí předvedli samostatný nájezd, který brankář hostů zlikvidoval. V 81. min se ale domácí po rychlém protiútoku přeci jen dočkali a snížili na 1:3. Hosté uzavřeli skóre v 88. min, když po pěkné kombinaci střílel Gono a upravil tak skóre na konečných 1:4.

Trenér Kutné Hory Bohuslav Šváb: "V celku pohodová výhra na hřišti předposledního týmu. I když dnes s námi nebyl nejlepší střelec Luňáček, dali jsme čtyři pěkné góly. Jsem velice spokojený s aktivním přístupem všech hráčů. Ve velkém vedru jsme domácí jasně přehráli i po fyzické stránce, škoda jen že jsme neproměnili další šance. K dobrému zápasu přispěl i výborným výkonem rozhodčí Petr Můla. Hráči předvedli velmi dobré výkony."

Beroun - st. dorost Kutná Hora 1:4 (0:1)

Branky K. Hory: Papoušek 2, Brant, Gono. K. Hora: Dastych - Kácovský, Gono, Bareš, Černý (42. Koubek), Hačka, Papoušek (70. Klečák), Kulhánek (85. R. Menšík), Rumpli (80. Výborný), Zeman, Brant.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Beroun - ml. dorost Kutná Hora 0:1 (0:0)

Branka: Koubek. K. Hora: Kulhánek, Kraus, Dušek, Poklop, Nedvěd, Klečák (80. Štefl), Papoušek (66. ČK po dvou ŽK), Pospíšil, Nekola (50. Koubek), R. Menšík (60. Bareš), Výborný.

Zdroj: Václav Dastych