Zápasový program Sparty Kutná Hora o víkendu 1. - 2. 4.

sobota

DOMÁCÍ UTKÁNÍ NA LORECKÉM STADIONU

10:00 hod utkání starších žáků Sparta Kutná Hora - TJ Pátek

Postavení v tabulce

Kutná Hora 3. místo 31 bodů
Pátek 13. místo 0 bodů

Předzápasová glosa trenéra Tomáše Bohatého: Soupeř je na posledním místě tabulky. Nezískat tři body by bylo obrovské zklamání. Nechceme nic podcenit a podlehnout ležérnosti. Naopak potřebujeme hrát ve vysokém tempu celý zápas. Předvést dovednosti v herních souvislostech, které se nám tak dařily v přípravě proti silnějším soupeřům.

11:45 hod utkání mladších žáků Sparta Kutná Hora - TJ Pátek

Postavení v tabulce

Kutná Hora 2. místo 33 bodů
Pátek 10. místo 11 bodů

Předzápasová glosa trenéra Miroslava Šáleného: Po trochu vydřené výhře z prvního jarního kola věříme ve zlepšenou hru a větší efektivitu v proměňování brankových příležitostí.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

09:30 hod utkání staršího dorostu SK Kladno B - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Kladno 11. místo 21 bodů
Kutná Hora 10. místo 22 bodů

Předzápasová glosa trenéra Dominika Lengála: Čeká nás velmi těžké utkání na Kladně. Je to utkání prakticky o šest bodů. Pokud navážeme na herní pohodu z předchozích utkání a ukážeme týmový výkon, myslím si, že bychom na Kladně měli bodovat.

11:45 hod utkání mladšího dorostu SK Kladno B - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Kladno 6. místo 33 bodů
Kutná Hora 12. místo 13 bodů

Předzápasová glosa trenéra Josefa Holuba: Po dvou domácích zápasech, ve kterých jsme mohli a měli získat šest bodů, snad už konečně zlomíme střeleckou nemohoucnost a zkusíme překvapit na půdě favorita.

neděle

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

16:30 hod utkání A týmu mužů Mnichovohradišťstký SK - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Mnichovo Hradiště 6. místo 27 bodů
Kutná Hora 7. místo 27 bodů

Předzápasová glosa trenéra Libora Tichého: V nedělním utkání na hřišti Mnichova Hradiště bychom především rádi navázali na dvě předchozí domácí utkání, které jsme zvládli v plném bodovém zisku a udrželi si stálý kontakt s horní polovinou tabulky, což je našim cílem. Nálada v týmu je pozitivní a kluci jsou zdravě nastavení se poprat o všechny tři body.