Honzo, co říkáte na zápas s Malínem? Jak je možné, že jste vyhráli tak jednoznačně?

Zápas se nám povedl po všech stránkách, začalo to už tím, že jsme se celkem slušně sešli, až na pár výjimek stejně jako v Sázavě. Trávník byl lehce namočený, což nám hrálo do karet, protože se snažíme držet míč na zemi a hrát s míčem na kopačkách, aby nás to bavilo. Správně jsme se vyhecovali a vlítli na soupeře už od začátku. S góly se nám zvedalo sebevědomí a hráli jsme svůj fotbal, tak jak jsme chtěli.

V utkání jste dal hattrick. Kdy jste ho dal naposledy?

Na konci minulého podzimu v zápase proti Sedlci, ten byl můj první v životě.

Popište mi vaše góly.

První brance předcházel dobrý tlak Kuby Hájka na stopera na rohu vápna, kterého po souboji obral o míč, já jsem si naběhl a Kuba mi to skvěle naservíroval před prázdnou bránu. To byla důležitá chvilka, protože jsme zvýšili na dva-nula. Podruhé jsem skóroval, když jsem navedl míč přes půl hřiště, na vápně si narazil s Tichým a šel sám na bránu. Na třetí gól jsem čekal celý druhý poločas. Vystihl jsem přihrávku obránce, přesprintoval ho, obešel posledního hráče a se štěstím z posledních sil prostřelil gólmana.

Začátek soutěže se Paběnicím nepovedl. Je nyní vše zapomenuto?

Zapomenuto ještě ne, ale aspoň jsme trochu vylepšili naše postavení v tabulce a domácím fanouškům se tímto omluvili. Začátek se nám hrubě nepovedl a je potřeba se tomu v dalších zápasech vyvarovat.

Jaké jsou ambice paběnického týmu v této sezoně?

Ambice se u nás nemění, chceme si zahrát fotbal, aby se nikomu nic nestalo, aby nás to bavilo a pokusit se vyhrát co nejvíce zápasů. Budeme se snažit o co nejrychlejší záchranu, aby hokejky mohly v klidu dohrát sezonu a pak si s námi přišli kopnout.