Zápasový program Sparty Kutná Hora o víkendu 15. - 16. dubna

sobota

DOMÁCÍ UTKÁNÍ NA LORECKÉM STADIONU

10:00 hod utkání starších žáků Sparta Kutná Hora - Dolnobousovský/Kněžmost

Postavení v tabulce

Kutná Hora 2. místo 37 bodů
Dol./Kněžmost 6. místo 28 bodů

Předzápasová glosa trenéra Tomáše Bohatého: Čeká nás první velká prověrka. Hostům chceme oplatit podzimní porážku, ve které jsme v hezkém zápase ztratili body neproměňováním šancí a využitou penaltou soupeře v samotném závěru. Doufáme, že budeme dobře připraveni a všechny body, i s tak kvalitním soupeřem, zůstanou doma.

11:45 hod utkání mladších žáků Sparta Kutná Hora - Dolnobousovský/Kněžmost

Postavení v tabulce

Kutná Hora 1. místo 39 bodů
Dol/Kněžmost 7. místo 27 bodů

Předzápasová glosa trenéra Miroslava Šáleného: Hrajeme se soupeřem, který nás v podzimní části docela trápil. Výsledek byl do poslední minuty na vážkách. Tentokrát snad bude průběh zápasu jednodušší.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

09:30 hod utkání staršího dorostu SK Kosmonosy - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Kutná Hora 13. místo 23 bodů
Kosmonosy 3. místo 35 bodů

Předzápasová glosa trenéra Dominika Lengála: V sobotu zajíždíme do Kosmonos, kde nás čeká opět další těžký duel se soupeřem z předních příček tabulky. Budu se opakovat, ale když předvedeme výkon z předchozích utkání, tak můžeme soupeře nejen pozlobit, ale i přehrát přivést si domů nějaký hezký výsledek, třeba i za tři body. Jdeme do utkání s čistou hlavou jako papírový outsider.

11:45 hod utkání mladšího dorostu SK Kosmonosy - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Kutná Hora 13. místo 13 bodů
Kosmonosy 6. místo 37 bodů

Předzápasová glosa trenéra Josefa Holuba: Tabulka je již zcela zřetelně rozdělena na vrchní a spodní polovinu. Nás v sobotu čeká výjezd k dalšímu soupeři s příslušností k té vrchní. Chceme předvést zlepšený výkon a nedat svou kůži lacino.

neděle

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

17:00 hod utkání A týmu mužů SK Poříčany - Sparta Kutná Hora

Postavení v tabulce

Kutná Hora 7. místo 30 bodů
Poříčany 11. místo 24 bodů

Předzápasová glosa trenéra Libora Tichého: Utkání v Poříčanech jsou z mnoha důvodů vždy specifická a náročná. Na menším hřišti většinou převládají souboje před kombinační hrou. Předpověď počasí navíc není příliš příznivá, musíme se tedy předem připravit na boj.