Starší dorost

Kutná Hora - Poděbrady 4:2 (1:0)

V prvním poločase si domácí vypracovali několik šancí, ale ujala se jen střela Krause z dálky. Po přestávce se hrála otevřená partie s mnoha šancemi. Hosté otočili stav z trestného kopu a střelou k tyči. Domácí se ale nevzdali a smrští v poslední čtvrthodině otočili zápas na svoji stranu. Nejprve Bareš střelou z pětadvaceti metrů, Koubek po přihrávce Fuksy a nakonec po sóle Výborný stanovili účet zápasu na 4:2.

,,Musím kluky pochválit. Bál jsem se, že neproměněné šance v prvním poločase by nás mohly mrzet, a to se také nakonec málem stalo. Oproti zápasům venku tentokrát ale dokázali nepříznivý vývoj obrátit, a za to jsem rád,“ měl radost po zápase trenér Kutné Hory Bohuslav Šváb.

Branky KH: 4. Kraus, 74. Bareš, 85. Koubek, 89. Výborný. Rozhodčí: Zikmunda.

Kutná Hora: Veselý - Kraus, Kácovský, Bareš, Nedvěd (73. Trpišovský), Fedor (63. Zeman), Fuksa (85. L. Menšík), Koubek, Výborný (90. Dastych), Papoušek, Nekola.

Mladší dorost

Kutná Hora - Poděbrady 6:1 (1:0)

V prvním poločase se ještě kutnohorští mladíci zastřelovali a jen T. Menšík rozvlnil poděbradskou síť. Po přestávce přišla domácí gólová smršť, kdy se postupně trefili M. Rezler, Křížek, Jahoda z penalty, Marek a nakonec opět Křížek. Jediný gólový úspěch vstřelili hosté za stavu 2:0.

„Jsem spokojený, kluci hlavně v druhém poločase hráli dobře a tentokrát hlavně dokázali proměňovat gólové šance. Věřím, že stejný výkon předvedou i v příštím zápase,“ doufá kouč Miroslav Rumpli.

Branky K. Hory: 52. a 78. Křížek, 17. T. Menšík, 41. M. Rezler, 68. Jahoda (z PK), 70. Marek. Rozhodčí: Železný.

Kutná Hora: Míčo - T. Menšík (40. Marek), Poklop, P. Rezler, Fedor (40. Pospíšil), Křížek, Hampl (51. Šesták), R. Menšík (51. Štefl), M. Rezler, Wasserbauer, Jahoda.