Uhlířské Janovice – Klecany 1:2 (0:1)

Už ve třetí minutě uhlíři inkasovali po standardní situaci. „Filinger zahrával trestný kop a nepokrytý hráč na přední tyči dal na 0:1," popsal situaci domácí trenér Jiří Uher a pokračoval: „Od té doby jsme soupeře nepustili za půlku. Takto jsme nehráli, ani nepamatuji. Měli jsme několik gólovek, balon nám vykopávali i z brankové čáry. Ve druhé půli jsme sice měli převahu, jenže v 70. minutě šel Zadražil do skluzu, byla z toho penalta, ze které Klecany daly na 0:2."

V 80. minutě Uhlířské Janovice snížily. Trefil se Wolf střelou z vápna. „Posledních deset minut jsme měli tolik šancí, že to snad ani není možné. Je to hrozná smůla. Trenér soupeře se mě nechápavě ptal, jak můžeme být poslední. Je to hezké, ale body nemáme, i když jsme opravdu předvedli nejlepší fotbal, co jsme na jaře hráli. Nebyl vidět rozdíl mezi prvním a posledním týmem tabulky. Na to se však nehraje," dodal Uher.

Branka U. Janovic: 80. Wolf. Rozhodčí: Hron, bez ČK. Uhlířské Janovice: Hromádka – Hrbek, Zadražil, Strnad, Srba – M. Jelínek (75. Veliký), Wolf, Kopecký, Vedral – M. Svoboda, Vl. Svoboda (70. Stoupa). Trenéři Jiří Uher a Jiří Jirsa.