Hlízov – Kácov 3:1

„První poločas si myslím, že jsme byli jednoznačně lepším týmem, dali jsme brzy dva góly, hosty zamkli na polovině a minimálně pět stoprocentních šancí trestuhodně neproměnili. Naši hru hodně zvedl Kuba Vančura, který má velkou kvalitu na míči a hru nám hodně zrychlil,“ pochvaloval si novou akvizici v týmu hlízovský kormidelník David Linhart. „Mrzí mě zbytečný gól ze standardky, kdy jsme měli osobně bránit Jirku Petrů a Honzu Jíchu a přesto se nám utrhli a společnými silami dali gól. Druhy poločas se už hra trochu vyrovnala, my jsme měli několik zbytečných ztrát a už jsme nebyli tak kvalitní na míči. Přesto jsme vstřelili rozhodující třetí gól,“ přidal Linhart. „Je nutné říct, že soupeř už začal taky trochu hrozit. Celkově ale převažuje spokojenost, protože Kácov se posil o Petrů s Jíchou a ti kvalitu mají,“ dodal kouč Hlízova.

„Výsledek je lepší než předvedená hra. Hlízov byl v prvním poločase ve všech směrech dominantní a jen jejich nedokonalostí nebo laxností jsme neprohrávali 5:0. Do druhého poločasu jsme změnili organizaci hry a už možná s přispěním soupeře je k takové dominanci nepustili. Každopádně pro nás to byl výborný fyzický trénink,“ uvedl po utkání trenér poražených Michal Veliký.

Branky: Král, Tichý, Vančura – J. Petrů. Poločas: 2:1.

Hlízov: Míšek – Hačka, M. Šváb, J. Růžička, Martínek, Tichý, Jilemnický, P. Růžička, Vančura, Král, Kruliš, střídali Vavřina, Kubín, T. Šváb.

Kácov: Mejstřík – Kmoch, Černík, Solnář, Futera, Peroutka, J. Petrů, Pane, Martin Zeman – Jícha, Hošta, střídali Tlustý, Pivoňka, Š. Štorch, Wamser.