Pečky – Zbraslavice 0:2 (0:2)

„Celý zápas jsme kontrolovali hru. Soupeř měl výborného hráče s číslem deset, ten nás docela zlobil, ale gól nedal,“ uznal kvalitu soupeře trenér Zbraslavic Zdeněk Knap.

Šance byly od začátku na obou stranách. Zbraslavice však skórovaly brzo. „Domácí měli také šance a neproměnili jasnou hlavičku. My máme ale teď dobrého střelce. Už ve druhé minutě po krásné nahrávce Karla Truksy utekl všem David Šindelář a zavěsil kolem brankáře. Ve třicáté minutě to dal Šindelářovi pro změnu Radim Truksa a nás střelec zvýšil na dva nula,“ radoval se Knap.

„Druhý poločas jsme hru kontrolovali. Zbytečně se nechal vyloučit domácí hráč za dvě žluté,“ dodal k zápasu kouč Zbraslavic.

Zbraslavice chtějí slavit záchranu za týden. „Jsou to důležité body,“ dodal Knap ještě k Pečkám a navázal: „Bohužel v této soutěži musíme hrát až do konce, jinde už by to na záchranu stačilo. Říčany vyhrály nad Libodřicemi, takže za týden musíme s Velimí B vyhrát. Slavit bychom měli, už je U Datla objednaný salónek.“

Branky: 2., 30. Šindelář. Zbraslavice: Havlíček – Jursík, Semerád, Kruliš, Herčík – Hlava (72. A. Volenec), M. Veselý, K. Truksa, Dubják (85. Kakáček) – Šindelář, R. Truksa (80. Dudok). Trenér Zdeněk Knap.