„Přesto, že jsme měli územní převahu v poměru 60 na 40, tak jsme prohráli 2:0. I když jsme tedy drželi míč ve své moci, tak to někdy neznamená vítězství. První branku jsme dostali kolem pětadvacáté minuty a druhou nám soupeř vstřelil v nastavení prvního poločasu, které si vyžádal náš kapitán. Jenže David Šindelář v tomto minutovém prodloužení ztratil na půli balón a oni nám za to dali ještě trest. Druhý poločas už byl v naší režii, ale nezkušenost v zakončení nám pomyšlení na snížení nedovolila,“ řekl k utkání Zdeněk Knap, trenér Zbraslavic.

„Dneska se mi to líbilo,“ přiznal vedoucí tuchorazského mužstva Roman Pěkný. „Kluci soupeře dobře napadali, ten měl málo času na rozehrávku. I díky tomu jsme se dostávali do mnoha šancí. Fakt jsem spokojený,“ dodal.

Zbraslavice – Tuchoraz 0:2 (0:2)

Branky: 25. Nekolný, 45. Franek. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Zbraslavice: Haták – Hlava (70. Rada), Semerád, M. Veselý, Höllge - Jursík, Dubjak (75. A. Volenec), Herčík, J. Veselý - Šindelář, Dudok.Tuchoraz: M. Černý – Blecha, Fialka, Trnka, Prokeš – Šulc (85. Veselý), T. Černý, Nekolný (77. Kletečka), Šmejkal – Pazderec, Franek (88. Kmoch).