V úvodu zápasu měli Čáslavští územní převahu a více drželi balon, jenže jako první udeřila ve 13. minutě Viktoria, když pěknou akci Vaculíka zakončil do odkryté Poštulkovy brány Richard Kalod – 0:1. O pět minut později už zahrozili více i domácí, ale centr Pacáka minul jak Pešír, tak i brankář Hruška. Ve 31. minutě dostal Žižkov velkou ránu. Během dvou minut se totiž vykartoval Brabec a mířil do sprch. Z početní výhody Zenit do přestávky vytěžil jen trestný kop Pacáka, který s vypětím všech sil vyrazil nad břevno Hruška.

Ve druhém poločase byl Zenit blízko vyrovnání v 57. minutě, kdy dostal Kotrba balon za obranu, posunul ho do vápna, ale Pešír s Růžičkou své šance zahodili. Za čtyři minuty přišel trest. Žižkovský Richard Kalod se otočil na vápně a tvrdou přízemní střelou zaskočil Poštulku podruhé – 0:2. Od 66. minuty šla Čáslav vzadu do rizika, vepředu hrála na tři útočníky Pešíra, Fikejze a Džafiče. Risk nevyšel. V 74. minutě zaspala obrana domácích a Kalod zkompletoval hattrick – 0:3.

Zdenko Frťala (Čáslav): „Hlavní rozdíl bych viděl v tom, že soupeř má Kaloda a my nikoho podobného nemáme. Vypracovali jsme si náznaky šancí, ale nebyl tam důraz v pokutovém území. Výhoda v oslabení soupeře byla pro nás v konečné fázi nevýhodou. Nedokázali jsme pokrývat protiútoky soupeře a nezbývá mi nic jiného, než soupeři pogratulovat.“

Vlastimil Petržela (Žižkov): „Hrál se na těžkém terénu bojovný fotbal. V úvodu utkání jsme šli do deseti, tudíž to pro nás byl strašně těžký zápas. Kluci to ale zvládli perfektně. Věděli jsme, že bychom tady měli vyhrát a to se povedlo.“

Zenit Čáslav – Viktoria Žižkov 0:3 (0:1)
Branky: 13., 61., 74. Kalod. Rozhodčí: Bílek – Ubias, Koval. ŽK: Hlava, Pešír, Haniak – Brabec, Martan, Kalod, Hruška. ČK: 31. Brabec (Ž). Diváků: 425. Zenit Čáslav: Poštulka – Kotrba, Haniak (66. Džafič), Ricka, Růžička – Šisler – Dobal (46. Kunášek), Hašek, Hlava (46. Fikejz), Pacák – Pešír. Trenér Zdenko Frťala. Viktoria Žižkov: Hruška – Janek, Brabec, T. Procházka, Vepřek – Vaculík, Culek, Schneider (33. Petrů), Pulkert – Martan (48. Novák, 82. Koukal), Kalod. Trenér Vlastimil Petržela.