V rámci skupiny D se o víkendu hrálo derby mezi Zručí nad Sázavou a Kácovem. Podle postavení v tabulce byl favoritem duelu Kácov, ale papírové předpoklady se nenaplnily a Zruč zvítězila 2:1. Skóre zápasu otevřel v 7. minutě Zeman, který se dostal po dlouhém pasu za obranu, udělal kličku brankáři a poslal míč do prázdné brány. Ve druhém poločase zvýšil vedení Zruče Petrů, který si zpracoval ve vápně přihrávku Zemana a po teči bránícího hráče zapadl míč do branky. Kácov korigoval až v úplném závěru, kdy po rohovém kopu zpoza vápna vystřelil Vlasák a domácí Hájek ve skluzu a snaze střele zabránit tečoval míč do protipohybu vlastního brankáře.

„Po našich nepřesvědčivých nás čekal těžký soupeř. Na derby jsme se ale těšili a náš výkon podle toho také vypadal. Hráli jsme v jiném rozestavení, zahušťovali jsme střed hřiště, a to se nám vyplatilo," konstatoval trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa a dodal: „Dobře a poctivě jsme bránili a zkoušeli hrát na brejky, které nám dva vyšly. Pro někoho překvapivě, ale určitě zaslouženě jsme zvítězili. Jsou to pro nás velmi důležité tři body."

Trenér Kácova Václav Toupal přiznal, že jeho tým derby se Zručí podcenil: „Domácí brali utkání o poznání prestižněji, než my. I vzhledem k postavení v tabulce jsme zápas trochu podcenili, i když je to věc, která by se nám stávat neměla. Soupeř bojoval a hrál důrazně. My jsme měli sice míč častěji na kopačkách, ale soupeř, který přešel snad čtyřikrát za půlku dal dva góly z brejků po našich chybách. My na to nedokázali reagovat a snížili až v závěru zápasu. Domácí zaslouženě vyhráli, protože dali do hry více srdce."Ve skupině C se z další výhry radoval Hlízov, který porazil na domácím hřišti Milovice. Hrající trenér Hlízova David Linhart přesto po utkání spokojený nebyl. „Moc dobrý výkon jsme nepodali. Jako je už doma pomalu tradicí, tak jsme inkasovali první gól. Nelíbí se mi poslední dobou náš přístup. Zjednodušeně řečeno chodíme na hřiště jako mistři světa a každý si uleví, kde může," nešetřil kritikou David Linhart a pokračoval: „V týdnu si budeme muset o našem přístupu trochu promluvit. Na druhou stranu jsme dali čtyři góly."

Zápas zlomil kuriózní gól. „Milovice byly herně asi o něco lepší, ale my po první obdržené brance uzavřeli obranu a byli jsme směrem dopředu produktivnější. Nakonec si Milovice daly gól na tři-jedna prakticky sami, když jsem vybíhal od branky a jejich brankář mě trefil zezadu do zad a míč se odrazil do branky," popsal situaci hlízovský kouč a dodal: „Sice jsme vyhráli, ale jak jsem již řekl, s výkonem jsem spokojený nebyl. Bohužel naši hru moc neoživili ani střídající hráči. Nicméně i přes ne úplně ideální výkon jsme to zvládli a zvítězili jsme. Snad bude naše hra příští týden v Sadské lepší a vyhrajeme i tam, i když víme, že to tam bude hodně náročné."

I. B třída skupina C

Hlízov - Milovice 4:1 (14. pok. kop Křelina, 20. Maxa, 29. Linhart, 89. Šmidrkal – 7. Dlouhý). Hlízov: Míšek – Výborný, Linhart, Holík, Navrátil – Šváb (46. Oliva), Růžička, Židík (65. Tomíšek), Kvíčala (83. Hanuš) – Maxa, Křelina (60. Šmidrkal). Trenér David Linhart.

Tupadly - Pátek 3:1 (23. Chvátal, 38. Kruml, 60. Kavánek – 69. Kollman).
Tupadly: Potměšil – V. Pipek, D. Pipek, Císař, Hudec – Kruml, Růžička (86. Hašek), Fuksa, Kavánek (73. Semrád) – Smutný (63. Koudelka), Chvátal (89. D. Krajíček). Trenér Stanislav Krajíček.

Sadská - Čáslav B 0:1 (53. Trekoval).
Čáslav B: Kovařík – Hurda, Richard, Váňa, Lebduška – Jirků – Fuxa, Stránský, Koubský (78. Pavlík), Trekoval (89. Plíhal) – Ronovský (64. Zoufalý). Trenér Jiří Antoš.

Liblice - Bílé Podolí 2:3 po pen. (7. Hrstka, 84. Sochor - 53. T. Švadlenka, 71. Weinlich. Pokutové kopy 1:4).
Bílé Podolí: Staš - Toman, Šálený, Kupka, Fejfar - Špitálník, Čakovský, Švadlenka, Pulkert - Vítek, Weinlich (83. Netáhlo). Trenér Bohuslav Šváb.

I. B třída skupina D

Zruč nad Sázavou - Kácov 2:1 (7. Zeman, 52. Petrů - 90. Vlasák).
Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Viktora - M. Váňa (46. Kovář), Šindelář, K. Petrů, P. Jelínek (90.+2 Hirnyk) - Martinák (84. Janda), Zeman. Trenér Michal Váňa.
Kácov: Štecher - Brýl (68. Zamrzla), Lapáček, Habal - Cettl, Skiba - Vobecký, L. Petrů (76. Psota), Linhart - Vlasák, Červeňák. Trenér Václav Toupal.