Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - 1. FC Naděje (1. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Výsledkový servis play off.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - Olympia Kutná Hora (4. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Dobojováno! 1. FC Naděje porazil ve finále Dačický 1573 po penaltovém rozstřelu.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Dobojováno! 1. FC Naděje porazil ve finále Dačický 1573 po penaltovém rozstřelu.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
2. místo - Dačický 1573.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
3. místo - Blankyt.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
4. místo - Olympia Kutná Hora.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
5. místo - Hospoda Nu Huse.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
6. místo - Paběnice.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
7. místo - Křesetice.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
8. místo - FC Hrnčíř.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
9. místo - Restaurace Na Valech.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
10. místo - Králíci.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
11. místo - Paběnice dorost.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - Blankyt (3. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - Blankyt (3. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - Dačický 1573 (2. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Výsledkový servis základních skupin C a D.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Výsledkový servis základních skupin A a B.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Hudební kulisu turnaje obstaral DJ Pepa, ve večerních hodinách jej vystřídali a diskotéku uspořádali DJ Ladin a DJ Cyrda.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Benjamínek turnaje Tomáš Menšík (Milka Chvalov/ Červené Janovice) - ročník narození 1994 a veterán turnaje Antonín Chudoba (1. FC Naděje) - ročník narození 1954.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Nejlepší gólman turnaje Michal Šilhán (Dačický 1573) a nejlepší hráč turnaje Martin Rada (1. FC Naděje).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Vítěz dovednostní soutěže Michal Král z Čáslavi, který vyhrál šampus, a vítězka tipovací soutěže Veronika Kacafírková z Červených Janovic, která vyhrála 660 korun.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
1. místo - 1. FC Naděje.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - 1. FC Naděje (1. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - 1. FC Naděje (1. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - 1. FC Naděje (1. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - 1. FC Naděje (1. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - 1. FC Naděje (1. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Nejlepší gólman turnaje Michal Šilhán (Dačický 1573).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Závěrečný ceremoniál s vyhlášením vítězů a předáním cen všem zúčastněným mužstvům - Dačický 1573 (2. místo).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
12. místo - Rangers.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
14. místo - FC Ňuňas.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
15. místo - Katlov.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Výčepní Veronika Kacafírková a Miroslav Zajíček.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Zraněný kapitán ligového 1. FC Brno Jan Trousil se svým synem Filipem a bratrem Jaroslavem (Olympia Kutná Hora).
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Slavnostní zahájení turnaje.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Vizitky týmů připichoval na nástěnku Radek Vavřina.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Rozlosování týmů do skupin se ujala první vicemiss Kutnohorska 2006 Monika Rigová.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Rozlosování týmů do skupin se ujala první vicemiss Kutnohorska 2006 Monika Rigová.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Rozlosování týmů do skupin se ujala první vicemiss Kutnohorska 2006 Monika Rigová.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Rozlosování týmů do skupin se ujala první vicemiss Kutnohorska 2006 Monika Rigová.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Rozlosování týmů do skupin se ujala první vicemiss Kutnohorska 2006 Monika Rigová.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Rozlosování týmů do skupin se ujala první vicemiss Kutnohorska 2006 Monika Rigová, kterou nejdříve vyzpovídal Luboš Hájek.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Slavnostní zahájení turnaje.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Slavnostní zahájení turnaje.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Slavnostní zahájení turnaje.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Slavnostní zahájení turnaje.
Zdroj: DENÍK/Michal Pavlík
Vzpomínka na zakladatele turnaje Romana Adamce, řečeného Pukma.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Roztleskávačka Míla se svým přítelem.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Roztleskávačka Míla se svým přítelem.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Vepřové maso z lorny Milana Kozlíka chutnalo i Pavlu Královi, manažerovi Králíků.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
16. místo - Stars Team.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
17. místo - Courier Service.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
18. místo - AC Škvrňov.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
19. místo - Milka Chvalov/ Červené Janovice.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
20. místo - Četníci ČR.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Tipy na celkového vítěze turnaje pečlivě zapisoval Martin Pokorný.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Divák Richard Hrčkulák z Kutné Hory v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Milan Kořínek (FC Hrnčíř) v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Dovednostní soutěž v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Marek Valenta (Milka Chvalov/ Červené Janovice) v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Divák Jaroslav Volenec z Červených Janovic v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Petr Dvořák (Paběnice) v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Štěpán Kacafírek (1. FC Naděje) v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Karel Němec (FC Hrnčíř) v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Vladimír Střihavka (FC Hrnčíř) v dovednostní soutěži v přesnosti střelby na zavěšenou plastovou láhev.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek
Poháry a medaile.
Zdroj: DENÍK/Luboš Hájek