Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Fanoušci
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Hlavní závod na Straka Cupu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Přípravy na závod
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Ženy: 1. Pajerová Ivana (čas 31:07).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Junioři: 1.Veselý Daniel (čas 32:31), 2. Řehák Martin (čas 34:37), 3. Merenus Ondřej (čas 35:41).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži I: 1. Beneš Petr (čas 47:23), 2. Johanis Ondřej (čas 49:04), 3. Kudrna Zbyněk (čas 50:01).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži I: 1. Beneš Petr (čas 47:23), 2. Johanis Ondřej (čas 49:04), 3. Kudrna Zbyněk (čas 50:01).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži I: 1. Beneš Petr (čas 47:23), 2. Johanis Ondřej (čas 49:04), 3. Kudrna Zbyněk (čas 50:01).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži II: 1. Kříž Zdeněk (čas 38:32), 2. Müller Patrik (čas 43:48), 3. Franc Miroslav (čas 46:45).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži II: 1. Kříž Zdeněk (čas 38:32), 2. Müller Patrik (čas 43:48), 3. Franc Miroslav (čas 46:45).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži II: 1. Kříž Zdeněk (čas 38:32), 2. Müller Patrik (čas 43:48), 3. Franc Miroslav (čas 46:45).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži III: 1. Jeřábek Petr (čas 36:38), 2. Prchal Pavel (čas 38:02), 3. Hájek Stanislav (čas 46:07).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži III: 1. Jeřábek Petr (čas 36:38), 2. Prchal Pavel (čas 38:02), 3. Hájek Stanislav (čas 46:07).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Muži III: 1. Jeřábek Petr (čas 36:38), 2. Prchal Pavel (čas 38:02), 3. Hájek Stanislav (čas 46:07).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Ředitel závodu Josef Straka a za ním moderátor Marek Lepeška
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Pořadatelé závodu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Zápolení malých účastníků na vršku Vysoká v rámci prvního závodu Generali Straka Cup Miskovice 2008
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Pohled do krajiny od startu závodu
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Dívky I: 1. Tichá Gabriela (čas 5:17).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Dívky I: 1. Tichá Gabriela (čas 5:17).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Chlapci I: 1. Jelínek Josef (čas 8:32), 2. Pilný Josef (čas 9:28), 3. Wagenknecht Filip (čas 9:39).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Dívky II: 1. Drahovzalová Markéta (čas 6:54), 2. Březinová Daniela (čas 7:25), 3. Czeczinkarová Jana (čas 7:56).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Dívky II: 1. Drahovzalová Markéta (čas 6:54), 2. Březinová Daniela (čas 7:25), 3. Czeczinkarová Jana (čas 7:56).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Chlapci II: 1. Bartoň Jan (čas 11:54), 2. Zápotocký Michal (čas 12:42), 3. Zápotocký Ivan (čas 13:10).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Diváci a fanoušci
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil
Vyhlášení výsledků: Děti: 1. Müller jakub (čas 2:44), 2. Zelený Vít (čas 2:59), 3. Stýblo Jiří (čas 3:01).
Zdroj: DENÍK/ Ladislav Pospíšil