Šimon Čechal přišel na svět 25. září v Čáslavi. Po porodu vážil krásných 4150 gramů a měřil 54 centimetrů. Doma v rodné Čáslavi se na něj těší maminka Lucie, tatínek Tomáš a pětiletý bráška Vítek.

Zdroj: Kateřina Šedová

Filip Farkač se narodil 22. září v Čáslavi.  Po narození se pyšnil váhou 3880 gramů a mírou 54 centimetrů. Doma ve Zbyslavi se na něj těšili maminka Jana, tatínek Roman a bráška Dominik.

Filip Farkač se narodil 22. září v Čáslavi. Po narození se pyšnil váhou 3880 gramů a mírou 54 centimetrů. Doma ve Zbyslavi se na něj těšili maminka Jana, tatínek Roman a bráška Dominik.

Zdroj: Kateřina Šedová

Justýna Radlová se poprvé rozkřičela 27. září v Čáslavi. Po narození vážila 2520 gramů a měřila 48 centimetrů. Domů do Chotusic si ji odvezou šťastní rodiče Lucie a Lukáš.

Zdroj: Kateřina Šedová

Kristýna Šimůnková se poprvé rozkřičela 26. září v čáslavské porodnici. Po porodu vážila 3200 gramů a měřila 50 centimetrů. Domů do Poličan si ji odvezou pyšní rodiče Kristýna a David.

Zdroj: Kateřina Šedová

V Chotusicích přivítají nového člena rodiny maminka Mariana a tatínek Jakub. Laura Sojková přišla na svět v Čáslavi 25. září s váhou 3000 gramů a délkou 49 centimetrů.

Zdroj: Kateřina Šedová

Linda Vášová přišla na svět 21. září v Čáslavi s porodní váhou 3150 gramů a mírou 50 centimetrů. Domů do Licoměřic si ji odvezli šťastní rodiče Martina a Petr a dvou a půl letý bratříček Péťa.

Zdroj: Kateřina Šedová

Michal Čebiš se narodil 22. září jako prvorozený syn rodičům Michaele a Lukášovi. Po porodu se pyšnil váhou 2720 gramů a mírou 49 centimetrů. Doma ve Zruči nad Sázavou se na něj všichni moc těší.

Zdroj: Kateřina Šedová

Kutná Hora má nového občánka. Je jím Tadeáš Vodička, který přišel na svět 26. Září v Čáslavi. Po narození vážil 3180g a měřil 53cm. Domů si ho odvezou pyšní rodiče Nikola a Vnislav.

Zdroj: Kateřina Šedová

Tereza Chocholatá se poprvé rozkřičela 27. září v Čáslavi. Po narození se pyšnila váhou 2950 gramů a mírou 50 centimetrů. Domů do Uhelné Příbrami si ji odvezli šťastní rodiče Lucie, Jaroslav a sedmiletá sestřička Nela.

Zdroj: Kateřina Šedová

Tomáš Motúz se narodil 21. září v Čáslavi mamince Michaele a tatínkovi Lukáši. Po porodu se pyšnil váhou 4050 gramů a délkou 55 centimetrů. Doma v Krymlově se na něj těší šestiletý bráška Lukášek.

Zdroj: Kateřina Šedová

V Uhelné Příbrami přivítají nového občánka. Je jím Vanesa Laksarová, která se poprvé rozkřičela v čáslavské porodnici 22. září. Po porodu vážila 2660 gramů a měřila 49 centimetrů. Doma se z ní těší maminka Ivana, tatínek Stanislav a dvouletý bráška Tadeá

Zdroj: Kateřina Šedová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Videosouhrn 15. března 2018
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Redakce