Ve Zbraslavicích přivítají nového občánka. Je jím Natálie Horáčková, která se poprvé rozkřičela v čáslavské porodnici 30.září. Po porodu vážila 2800 gramů a měřila 48 centimetrů. Doma se z ní těší maminka Jana a tatínek Luboš.

Zdroj: Kateřina Šedová

Lukáš Daněk se poprvé rozkřičel 30.září v Čáslavi. Po narození vážil 3380 gramů a mírou 50 centimetrů. Domů do Zruče nad Sázavou si ho odvezli šťastní rodiče Andrea a Lukáš a tříletý bráška Filípek.

Zdroj: Kateřina Šedová

Magdaléna Záklasníková se poprvé rozkřičela 29.září v Čáslavi. Po narození vážila  3720 gramů  a měřila 51 centimetrů. Domů do Žlebů si ji odvezli šťastní rodiče Ludmila a Roman a sestřičky Kristýnka s Aničkou.

Magdaléna Záklasníková se poprvé rozkřičela 29.září v Čáslavi. Po narození vážila 3720 gramů a měřila 51 centimetrů. Domů do Žlebů si ji odvezli šťastní rodiče Ludmila a Roman a sestřičky Kristýnka s Aničkou.

Zdroj: Kateřina Šedová

Nela Dorogiová se narodila 1.října v Čáslavi jako prvorozená dcera rodičům Vendule a Michalovi. Po porodu se pyšnila váhou 3080 gramů a mírou 52 centimetrů. Doma ve Zruči nad Sázavou se na ni všichni moc těší.

Zdroj: Kateřina Šedová

Štěpánka Přenosilová se narodila 14. září v Kolíně. Po narození měřila 48 centimetrů a vážila 3220 gramů. Doma v Ostašově ji přivítal bráška Mareček a rodiče Lenka a Jan.

Zdroj: Archiv rodiny

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Válečné hrdiny připomíná otisk londýnské zdi
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Památník národního útlaku a odboje