Kutnohorský B-team v rámci 6. kola podlehl doma Roudnici nad Labem B 5:4. Rozhodující trefu utkání si hosté schovali do poslední minuty. Sršni B jsou tak nadále šestí s osmi body. Vyhoupnout se víš, mohou Kutnohorští hned 8. listopadu, kdy od 17.30 hostí sedmou Dobříš.

Junioři Stadionu kvůli nemoci soupeře duel s Litoměřicemi neodehráli. Náhradní termín je stále v jednání. V sobotu hostí kutnohorská juniorka od 17.00 první Příbram. Překvapí?

Volno měli o víkendu i dorostenci Sršňů, ti ho však měli díky lichému počtu účastníku v krajském přeboru. A tak se mohli připravit na sobotní duel ve Vlašimi. Úvodní buly bude vhozeno v 17.00. Kutná Hora je v tabulce pátá s patnácti body.

Velký příděl uštědřili starší žáci Kutné Hory svému soupeři. V sobotu vyhráli v Rakovníce 10:3. Sršni jsou stále na 3. místě. Na kontě mají 17 bodů a svou sbírku budou chtít rozšířit v sobotu v České Lípě, kde zápas startuje v 12.15.

Mladší žáci Stadionu Kutná Hora také deklasovali Rakovník. Svému hostiteli nadělili v 9. kole „desítku" s konečným skórem 10:5. Mladším žákům patří osmá příčka v žákovské lize s deseti body. V sobotu od 10.00 se postaví v České Lípě tamnímu celku, který je na deváté pozici.

Čtvrtá třída rozjela druhou čtvrtinu soutěže tak, jak začala celý krajský přebor. Prohrála na ledě Sedlčan 4:0, i když je to oproti prvnímu vzájemnému duelu rozhodně zlepšení (6:14). První výhru se pokusí získat v rámci 7. kola v sobotu, kdy hostí na svém ledě od 12.15 Nymburk.

„Dvojka", nebo chcete-li druhá třída Sršňů, pokračuje stále v dobrých výsledcích. V přípravě na nedělní turnaj, který začíná v Kutné Hoře v 8.30, porazili na svém ledě celek Letňan B 7:4.

Zdroj: Michal Pavlík