Černošice – Stadion Kutná Hora B 9:5 (6:2,2:1,1:2)

Díky zpoždění šli Sršni do utkání hned z autobusu. Nerozehraní často chybovali a faulovali, čehož domácí využili k vedení 6:2 po dvaceti minutách hry a rozhodli tak o osudu utkání. V dalším průběhu utkání Stadion B hru vyrovnal a ve třetí třetině soupeře často zatlačil ve vlastním pásmu, na zvrat v utkání to však nestačilo.

Již tuto sobotu přivítají Sršni B doma ambiciózní tým Hořovic, který o víkendu porazil vedoucí tým soutěže z Příbrami. Přijďte tak podpořit kutnohorské béčko od 17 hodin na kutnohorský stadion.

Branky Kutné Hory: Novotný 2, Andrle, Čejka, Meloun. Kutná Hora: J. Krištof – T. Paroubek, Vaněk, Bášti, Čejka – L. Krištof, Kaiser, Andrle – Meloun, Novotný, Charvát – Zápotočný, Semanco, Čmejrek.