Hattrickem se v utkání blýskl Marek Němec. Dvakrát se radoval Milan Pomichálek. „Získali jsme povinné tři body, ale hra se nám nedařila. Dali jsme nějaké branky, ale minimálně tři jsme dostali hrozně laciné. Dělali jsme hrozné chyby. S tím jsem nebyl spokojený, i když jsme celou dobu vedli," zhodnotil zápas trenér Čáslavi Jiří Mlika.

V pátek se Čáslav utká doma s Kutnou Horou. Jak si na soupeře věří? „Sebevědomí máme, ale do zápasu jdeme s pokorou. Budeme se snažit vyhrát," usmál se čáslavský kouč, který se těší na zaplněný zimní stadion: „To by mělo hrát velkou roli. Fanoušci nás poženou. Nicméně se musíme vyvarovat chyb, které jsme nadělali v nedělním zápase. Vše už začalo v přípravném utkání s Žabonosy. Pokud se nevyvarujeme chyb, tak nemáme šanci na úspěch."

Páteční dohrávka může sesadit první Neratovice z jejich pozice. Kutná Hora na ně ztrácí dva body, Čáslav tři. „Neratovice mají dobré mužstvo, ale soutěž je hrozně vyrovnaná. Na jejich ledě jsme vedli, ale udělali jsme chyby a prohráli. Neratovice v neděli prohrály na nájezdy v Poděbradech, které jsme na jejich ledě porazili. Stále je o co hrát. Hodně bude záležet i na štěstí," myslel si Mlika.

Jeho tým by měl být v pátek kompletní. „Řádí chřipky. Snad nám neoslabí mužstvo," přál si Jiří Mlika a dodal: „Proti Sedlčanům nám chyběl Kraučuk, který měl stopku na jedno utkání. V pátek už by měl být. Na druhou stranu má problémy s kyčlí Milan Pomichálek, který se šel po druhé třetině svléknout. Doufám, že se dá dohromady a budeme kompletní."

Čáslav - Sedlčany 10:5 (3:1,4:2,3:2)Branky Čáslavi: Němec 3, Pomichálek 2, Šlejtr, Pánek, Kapec, Uhlíř, Skalník.

Čáslav: J. Krištof - Janata, Kůrka, L. Svoboda, Pálek, Skalník, Šlejtr - Pipek, Muras, Pomichálek - Kapec, Uhlíř, Šudoma - Miler, Pánek, Němec. Trenér Jiří Mlika.