„Utkání hodnotím naprosto kladně. Odehráli jsme excelentní zápas. Bojovali jsme, makali a chtěl bych, abychom tímto způsobem hráli i v play off. Mám radost z toho, že jsme touto výhrou víceméně potvrdili postup do vyřazovacích bojů, což byl náš cíl," těšilo trenéra Čáslavi Tomáše Topola, který dodal: „Nyní je před námi nová výzva. Chceme se udržet na druhém místě tabulky."

Čáslav v sobotu zajíždí do Slaného. „Očekávám podobné utkání jako s Velkými Popovicemi. Nechci, aby to vypadalo, že si stěžujeme, ale ve chvíli, kdy vedeme dva-nula, nás začnou řezat rozhodčí. Tento „trend" trvá už několik zápasů a i tentokrát jsme druhou třetinu odehráli prakticky ve čtyřech," podotkl kouč Čáslavi a navázal: „To nás stojí hodně sil, ale o to více si cením toho, že se naši hráči začínají dobře chovat. Sice na sobě cítí křivdu, ale neřeší to potyčkami, ale tím, že chtějí soupeře porazit a pomstít se výhrou. Nevím, co jsme komu udělali, ale něco podobného čekám i ve Slaném."

Velké Popovice - Čáslav 3:4 (0:2, 2:0, 1:2)
Branky Čáslavi: Borovanský 3, Janata. Čáslav: M. Svoboda - Lang, Janata, Borovanský, Skokan, Ježek - Kadlec, Pánek, Křišťan, L. Muras, Sladký - Šlejtr, L. Svoboda, Pipek, Šudoma, Kraučuk - Kapec. Trenér Tomáš Topol.