„Na utkání jsme se zodpovědně připravili, protože jsme chtěli získat body, které jsme ztratili v zápase v Příbrami. Věděli jsme, že přijede kvalitní soupeř, což se potvrdilo. Rakovník působil houževnatě a hrál se hodně silový hokej. Jsem rád, že jsme se s takovým stylem vyrovnali a nenechali si hru otrávit," těšilo trenéra Čáslavi Tomáše Topola, který navázal: „Vydrželi jsme celé utkání hrát ve velkém nasazení a ve třetí třetině jsme dokonce ještě přidali a zápas zlomili na svou stranu. Panuje u nás velká spokojenost. Samozřejmě byly v zápase nějaké chyby, které pramenily ze hry. Hned jsme si o nich ale řekli a kluci dokázali reagovat a neopakovaly je."

Čáslav čeká herní pauza. Další utkání sehraje až 6. ledna ve Vlašimi. „Nyní hráči absolvují kondiční přípravu. Podstoupí v úterý, ve středu a v pátek velký dril. V pátek máme také na programu vánoční besídku, která bude zakončením první části sezony," prozradil Tomáš Topol. Čáslavské hokejisty čeká o Vánocích volno a na tréninku se sejdou až 27. a 29 prosince. Následně dostanou znovu volno a přípravu na další zápas zahájí 2. ledna. „Udělali jsme to tak záměrně, aby hráči na hokej trochu zapomněli, odreagovali se a získali novou chuť do zápasů druhé části sezony," objasnil Tomáš Topol a na závěr dodal: „Chtěl bych popřát všem hokejovým příznivcům krásné svátky a úspěšný rok 2018." 

Čáslav - Rakovník 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
Branky a asistence: 7. Janata (Sladký), 27. Křišťan, 49. Křišťan (Sladký), 55. Janata (Křišťan, L. Muras), 59. Ježek - 2. Kounovský (Hegenbart), 37. Ambroz, 58. Větrovec (Kounovský, Hegenbart). 
Čáslav: Škubal - Janata, Skokan, Křišťan, L. Muras, Sladký - Kadlec, Kůrka, Šudoma, Kapec, Kraučuk - L. Svoboda, Šlejtr, Ježek, Němec, Pánek. Trenér Tomáš Topol.

Sršni rozhodli o výhře nad PZ Kladno v prodloužení.
Sršni se trápili v koncovce. Druhý bod vystřelil v prodloužení Švejda
Autobusová zastávka na Palackého náměstí v Kutné Hoře.
Autobusy v centru Kutné Hory? Možná již velmi brzy