„Bylo to vyrovnané utkání z obou stran. Zápas jsme začali dobře, vedli jsme 3:0, gólman Čáslavi na začátku pustil poměrně laciné góly. Bohužel jsme pak pustili soupeře do hry, a ten dokázal otočit zápas na 4:3. Dokázali jsme ještě vyrovnat, ale bohužel pak přišla naše oslabení a hráči už pak nemohli a soupeř to zlomil na 6:4 a my už jsme nedokázali odpovědět. Myslím si, že kdyby se nám podařilo vstřelit ještě gól na 4:0, tak bychom ten zápas vyhráli,“ litoval Milan Ficek, trenér Mladé Boleslavi.

„Měli jsme hrozný začátek, ze tří střel jsme třikrát inkasovali. Potom jsme ale zlepšili hru. Jsem rád, že se hráči nevzdali, a dokázali stav utkání otočit na svou stranu. I když domácí vyrovnali na 4:4, podařilo se nám vstřelit další dvě branky. Potom už jsme to uhráli,“ zhodnotil utkání čáslavský trenér Tomáš Topol.

Mladá Boleslav - Čáslav 4:6 (1. Kollman, 7. Marček, 8. Milan, 31. Vaníček – 12. Pipek, 15. Borovanský, 18. Šlejtr, 20. Lang, 38. Sladký, 57. Tomáš). Ml. Boleslav: Kořínek (Krinwald) – Uřídil, Bartoš, Rečínský, Marček, Kukla, Bílek, Franc – Kollman, Christov, Ficek Milan, Ficek Michal, Vaníček, Vondrlík, Trégl, Mareš, Rovný, Kysela. Trenér Milan Ficek. Čáslav: Svoboda Martin (Krištof) – Skokan, Svoboda Ludvík, Lang, Bílek, Kůrka, Šlejtr, Janata, Šulc – Pipek Martin, Křišťan, Ježek, Pipek Tomáš, Muras, Borovanský, Vlach, Navrátil, Sladký. Trenér Tomáš Topol.