„Utkání se mi hodnotí samozřejmě dobře. Takový průběh zápasu ještě dlouho neuvidíme. Po druhé třetině jsme prohrávali 2:5, přesto jsem hráčům neměl co vytknout, protože jsme soupeře celý zápas tlačili. Domácí byli produktivní, téměř vždy, když zaútočili, vstřelili nám branku. Ve třetí třetině jsme chtěli zamakat, abychom neodjížděli s ostudou. To se nám podařilo více než dobře a soupeře jsme nakonec porazili 7:6,“ zhodnotil utkání trenér čáslavských hokejistů Tomáš Topol.

„Sice padlo třináct branek, ale obrany bych nijak nekritizoval. Spíše to bude tím, že se setkaly dva kvalitní týmy, které mají skvělé útočníky. Bránit tyto útočníky je složité a z toho důvodu je výsledek takto vysoký. Na druhou stranu jsme dvakrát propadli v obraně a soupeřovi se podařilo všechno, na co sáhl,“ dodal Topol k netradičně vysokému výsledku.

Černošice – Čáslav 6:7. (branky Čáslavi: 3 T. Pipek, 2 Borovanský, Ježek). Čáslav: Vich, M. Svoboda – Bílek, Lang, Borovanský, Muras, Sladký – Šulc, anata, Křišťan, T. Pipek, Kraučuk – Kůrka, Šlejtr, M. Pipek, Vlach, Ježek, Navrátil, L. Svoboda. Trenér Tomáš Topol.