První branka padla v sedmé minutě, po asistenci Pipka poslal hosty do vedení Kraučuk, trvalo šestnáct vteřin, než využil Polesný přihrávku od Duška a vyrovnal na 1:1. Polesný také poslal domácí do vedení, a to ve třinácté minutě. Osmnáctá minuta přinesla vyrovnávací branku čáslavských hokejistů, za které se prosadil Krpata po asistenci Bílka.

Ve druhé třetině padly opět čtyři branky, tentokrát ale v jiném poměru. V sedmadvacáté minutě poslal domácí do vedení Kočí, o pět minut později navýšil vedení Benešovských Starec po přihrávce Formánka. Jedinou branku Čáslavi ve druhé třetině vstřelil Šulc ve třiatřicáté minutě. Osmatřicet vteřin na to dal pátou branku domácích Kaňka.

Poslední část utkání nabídla dvě branky hostů, kteří tak vyrovnali na 5:5. V šestapadesáté minutě využil spolupráce s Bílkem a Krpatou Šulc. Minutu a půl před koncem utkání vstřelil Krpata vyrovnávací branku, nahrával Křišťan. V prodloužení trvalo minutu a třiačtyřicet vteřin, než Čáslavi vystřelil výhru Kraučuk.

Příští utkání odehrají Gripeni v sobotu 18. ledna od 17:00 proti rezervě Mladé Boleslavi na půdě soupeře.

Benešov – Čáslav 5:6 po prodloužení
brsnky: 7., 13. Polesný, 27. Kočí, 32. Starec, 34. Kaňka – 7., 62. Kraučuk, 18., 59. Krpata, 33., 46. Šulc