Znovu po dvou letech dorazí do Čáslavi legendy české a československé fotbalové reprezentace. Fotbaloví internacionálové v charitativním hokejovém utkání vyzvou ve třetím měření sil trenéry FK Čáslav. Charitativní zápas se uskuteční na zimní stadionu v Čáslavi v sobotu 13. ledna od 15 hodin. Podaří se trenérům FK Čáslav napotřetí zlomit sérii proher s legendami české a československé fotbalové reprezentace?

Minimální vstupné na akci je 120 korun. Výtěžek ze vstupného poputuje na bankovní účet malého Jakoubka Jandy, který utrpěl vážné poranění míchy.

Šmicer, Berger, Ujfaluši

Mnohé hráče, kteří na čáslavský led dorazí, si pamatujete jako výborné fotbalisty, ale jak jim to půjde na ledě s hokejkou v ruce? O tom se můžete přesvědčit na vlastní oči! Do Čáslavi dorazí například Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek, Pavel Kuka, Jiří Novotný, Karel Poborský, Ivan Hašek, Patrik Berger, Tomáš Ujfaluši a další.

Mezi střídačkami se rovněž bude pohybovat i bývalý hráč Slavie Praha, šéftrenér čáslavské mládeže a nejslavnější odchovanec FK Čáslav Petr Janda, který je otcem malého Jakoubka, pro kterého charitativní hokejové utkání klub organizuje po dvouleté odmlce.

Doprovodné akce

Vyjma charitativního zápasu se mohou diváci těžit na doprovodné akce. Chybět nebude tombola o věcné ceny, která bude losována ze zakoupených vstupenek. O přestávce utkání dojde na dovednostní soutěže – střelba na přesnost, souboj v rychlosti. Po utkání se mohou diváci těšit na autogramiádu fotbalových internacionálů a pozápasovou tiskovou konferenci.

PRO JAKOUBKA

Minimální vstupné na akci je 120 korun. „Budeme samozřejmě rádi za jakýkoliv finanční příspěvek, který poputuje na bankovní účet PRO JAKOUBKA,“ stojí na webových stránkách čáslavského fotbalového klubu.

Video z minulého zápasu

| Video: Youtube

Na internetových stránkách www.projakoubka.cz je zveřejněn celý příběh malého Jakoubka. Dozvíte se na nich aktuální informace o jeho současném zdravotním stavu a o možnostech konkrétní pomoci.

Vstupenky na tuto akci si můžete zakoupit online ZDE.

Jakoubkovy pokroky můžete sledovat rovněž prostřednictvím instagramu.