Hokejisty Kutné Hory čeká zájezd do Žďáru po porážce v Jindřichově Hradci. Tým Karla Dvořáka by neměl oproti předchozímu utkání doznat změn. K dispozici už bude stejně jako minule obránce Lukáš Fejgl, který se vrátil ze zahraniční cesty.

Do branky se v posledním utkání postavil Tomáš Linhart, který do poslední chvíle soutěžil s Richardem Bláhou o titul hráče utkání. Ocenění nakonec o jediný hlas získal útočník Sršňů.

Se Žďárem nad Sázavou zahájili Kutnohorští letošní sezonu. Utkání to bylo bohaté na góly. Stadion porazil žďárské Plameny 7:5, hattrickem se blýskl Kutnohorák Adam Vylíčil. Dvěma góly zahájil v Kutné Hoře sezonu i kapitán Žďáru Jiří Plachý, který je momentálně se sedmi brankami nejlepším střelcem týmu.

Podle webových stránek SKLH má trenér Kuchyňa vrásky na čele z prvního útoku, který nehraje podle představ, stejně jako obránci. Do utkání s Kutnou Horou tak trenér Žďáru slíbil změny v rozložení útočných trojic.

Nejvíce odchytaných minut má ve Žďáru prozatím Roman Kousal. Ten však proti Kolínu chytal až od 51. minuty, kdy vystřídal Jiřího Slámu.

Fakta

10. kolo II. ligy: SKLH Žďár n. S. - Stadion Kutná Hora
neděle 24. října od 17.30 hod.
ZS Žďár n. Sázavou

Rozhodčí: Doležal – Klouda, Křivohlavý
Bilance z loňska: 2-0-0-2
Poslední zápasy: Žďár n. S. - Kolín 1:7, Jindřichův Hradec – Kutná Hora 5:1
Nejlepší střelci: Plachý (7) – Hemský (5)
Umístění v tabulce: Žďár n. Sázavou 7. místo (12 b.) - Kutná Hora 4. místo (15 b.)

Sestava z minulého zápasu – Žďár n. S.:
Sláma (51. Kousal) - Smejkal, Heřmanský, Fibikar, Pleva, Souček, Mühlfait, M. Sobotka, Vránek, Plachý, Bukáček, Kunstmüller, Dítě, Dobiáš, R. Sobotka, Kotlík, Kočan, Janda, Havelka, Šír. Trenér Petr Kuchyňa. Kutná Hora: Linhart – Kadlec, Rejzek, Nakládal, Janata, Procházka (21. Kořínek), Fejgl – Hemský (30. Prachař), Beránek, Bláha – Vylíčil, Muras, Křišťan – Kraučuk, Adamec (41. Králíček), Pelán. (Kalousek) Trenér Karel Dvořák.