První branka utkání padla už ve třetí minutě, když se přímo proti gólmanovi domácích prosadil poděbradský útočník. Domácí mohli okamžitě reagovat, ale střela se do brány nevešla, na druhé straně pochytal obě příležitosti hostů kutnohorský brankář. V páté minutě byl vyloučen domácí hráč, hosté proto zatlačili a vytvořili si velmi dobrou příležitost ke skórování, tu ale zneškodnil domácí gólman. Přesilová hra Poděbrad tak skončila bez branek.

Do dobré šance se dostal domácí útočník, když projel přes půlku hřiště až k bráně soupeře, tam se také celá akce zastavila, jelikož hostující brankář byl dobře připraven. Domácím nevyšla podle představ tečovaná střela, která skončila mimo tyče brány hostů. V jedenácté minutě dali Poděbradští druhou branku utkání, když se po samostatném úniku prosadil hostující hráč. Sršni o několik minut později nastřelili břevno, od kterého se puk obrátil do bezpečí. Pouhých osm vteřin před koncem první třetiny se Kutné Hoře podařilo snížit, brankář Poděbrad tentokrát nestačil na střelu bekhendem. První třetina tak skončila 1:2 pro Poděbrady.

Druhá třetina začala melou v brankovišti Sršňů, ze které ale branka nepadla. Další akce hostů skončila na betonu domácího brankáře, hosté nevyužili ani přesilovku. Dobrou příležitost měli na druhé straně Kutnohorští, kteří při početní převaze mířili těsně nad bránu. Branka ve druhé třetině přece jen padla, minutu před koncem třetiny se poděbradský útočník trefil přímo do šibenice.

Čtvrtá minuta poslední třetiny přinesla branku domácích, kteří se tak opět přiblížili na dosah vyrovnání. To ale přestalo platit o pouhou minutu později, když Poděbrady využily přesilovou hru. Šance domácích skončila po teči mimo bránu, na druhé straně trefili hosté břevno. Následujících několik minut nedocházelo k ohrožení brankářů, až ve čtrnácté minutě přidali další branku Poděbradští, tato branka byla také poslední v zápase. Kutná Hora tak podlehla Poděbradům 2:5.

Kutná Hora – Poděbrady 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Kutná Hora: Červinka, Koleček – Knížek, Mašín, Kvapil, Trnka, Šváb, Zvěřina, Secký, Pokorný, Slávka, Hynek, Veit, Komárek. Trenér Jaroslav Kubelka.
Poděbrady: Wilkes – Bek, Červeňák, Burger, Dudek, Volejník, Hruška, Plaček, Babička, Nápravník, Chytil, Kubík. Jonák. Trenér Vladimír Mojžíš.