První šanci zápasu měli domácí hokejisté, ale střela šla těsně vedle tyče. Hosté odpověděli hned dvakrát, ale ani jedna střela se do brány nevešla. Hosté pokračovali ve tvoření šancí, ale srážela je nepřesnost, nebo domácí brankář, který většinu šancí pokryl. Velkou šanci Černošic nevyužil hostující útočník, který poslal puk těsně vedle domácí brány. Sršni zahrozili z protiútoku, ale akce skončila u černošického gólmana.

Černošice zahrávaly přesilovku, ale žádná slibná příležitost z toho nebyla, naopak se do úniku dostal kutnohorský útočník, který ale nezakončil šanci úspěšně. Ve třinácté minutě se Černošickým nakonec podařilo dát branku, když puk propadl do brány po shluku před domácím brankářem.

Ve druhé třetině byli aktivnější hosté, a v sedmé minutě si připsali po tečované střele zaslouženou druhou branku. Sršni měli dobrou příležitost snížit, ale šanci tři na jednoho nedokázali využít. Velké problémy měl domácí brankář, kterému se nakonec ale povedlo vychytat několik střel Černošických včetně dorážek a udržel tak naději svého mužstva.

Třetí dějství začalo zákrokem hostujícího gólmana, který se zmocnil kotouče díky zákroku hlavou po teči při přesilovce Kutné Hory. Domácí zabrali a dostali se do přečíslení dva na jednoho, puk se po střele klouzal po brankové čáře, ale nejrychleji u něj byl obránce hostů, který ho okamžitě poslal do bezpečí.

V sedmé minutě třetí třetiny dal první branku domácích Secký, který trefil šibenici. Jen o tři minuty později přišlo vyrovnání po dobré přízemní střele, která se od tyče odrazila do brány hostů. Za dvě minuty už domácí vedli, když využili přesilovou hru a střelou pod břevno získali vedení. To trvalo necelou minutu, hosté krátce po buly trefili pravý roh a vyrovnali.

Na nájezdy byli úspěšnější hosté, Kutná Hora si tak připsala jeden bod.

Kutná Hora – Černošice 3:4 na nájezdy (0:1, 0:1, 3:1)

Kutná Hora: Červinka – Knížek, Kvapil, Trnka, Zvěřina – Secký, Pokorný, Slávka, Hynek, Dubová, P. Novotný. Trenér Jaroslav Kubelka.

Černošice: Potapov, Lukeš – Havlík, Václavíková, M. Novotný, Nácovský, Malík, Němec - Svoboda, Krejsa, Šturma, Kryšpín, Filippov, Bláha, Vojta, Václavek, Jaroš. Trenér Petr Novák.