Rezerva Stadionu Kutná Hora se ve 3. kole chytla a od té doby jen vyhrává! Tentokrát kutnohorské „béčko" odjelo s dvěma body z ledu Sedlčan po vítězství 3:2 na samostatné nájezdy. V tabulce krajské soutěže tak postoupili na pátou pozici a ztrácí čtyři body na vedoucí Spartak Příbram. V 6. kole se Sršni B představí v sobotu od 17.00 doma s Roudnicí nad Labem B.

S prázdnou odjeli junioři z Černošic, když v rámci 8. kola prohráli 6:1. První třetinu soutěže uzavřeli Kutnohorští ve středu doma s Louny a také prohráli (5:0). V neděli od 17.00 si to pak rozdají na domácím ledě se čtvrtými Litoměřicemi.

Dorostenci Stadionu navázali na vysoké vítězství a v 8. kole porazili doma Černošice 5:3. Posunuli se tak na čtvrté místo v tabulce. Ve středu navíc zajížděli do Sedlčan, kde uzavřeli první třetinu své soutěže také vítězně - 9:4. O víkendu mají mladí hokejisté volno.

Po porážce v Nymburce a volném kole, se starší žáci Sršňů konečně navrátili na vítěznou vlnu. 5:1 porazili Beroun na jejich ledě. Jsou tak na třetím místě žákovské ligy. Na sváteční středu přivítala tato kategorie Sršňů Vlašim a opět přišlo vítězství, tentokrát 5:4. Liga pojede dál opět o víkendu, kdy Kutnohorští nastoupí v sobotu od 12.30 v Rakovníce.

Alespoň s bodem odjeli mladší žáci z Berouna. Prohráli totiž až na nájezdy 5:4. V tabulce jsou tak na 9. místě se sedmi body. Ve středečním utkání s Vlašimí totiž podlehli 2:8. V sobotu zajíždí, stejně jako starší kolegové, do Rakovníka. Zápas začíná v 10.00.

Čtvrtá třída dokončila první čtvrtinu své soutěže v sobotu, když prohrála v Poděbradech 6:1. Zůstala tak na chvostu tabulky s pouhým bodem po pěti kolech. S lepšími výhlídkami vstupují Sršni do druhé čtvrtiny v sobotu od 12.00 v Sedlčanech.

Nejmladší členové Stadionu se připravovali na další turnaj dvěma přátelskými utkáními. Druhá třída nejprve v sobotu porazila doma Chotěboř 4:3 a o den později si poradila s Nymburkem (7:5).

Zdroj: Michal Pavlík