Přesto skupina A o víkendu hrála a společně s ní i středočeské krajské soutěže juniorů, dorostu a ligy mladších a starších žáků. V klidu se na kvalifikace o ligu juniorů a dorostu už mohou připravovat obě mělnická družstva, která snadno vyhrála i o vikendu. Navíc jak junioři, tak dorostenci Mělníka nastříleli soupeři po deseti brankách.
O další body se hrálo i v krajských ligách mladších a starších žáků. Přesto ani toto kolo se nevyvarovalo několika odložených zápas, kterých už je neúměrně mnoho.
Krajská liga juniorů
25. kolo: HC Sn Louny – HC Příbram 6:7, Stadion Litoměřice – SK Černošice 9:4, HC Berounští Medvědi – Junior Mělník 1:3, Stadion Kutná Hora – HK Kralupy odloženo. Dohrávka: HK Kralupy – Česká Lípa 4:0.
1. Sokolov 21 17 1 1 2 158:63 54
2. Mělník 22 17 1 0 4 129:66 53
3. Příbram 21 10 3 1 7 100:65 37
4. Litoměřice 16 10 1 1 4 84:53 33
5. Beroun 22 10 1 1 10 62:74 33
6. Černošice 21 8 0 1 12 67:78 25
7. Louny 22 7 1 0 14 81:113 23
8. Kutná Hora 20 3 0 2 15 40:138 11
9. Kralupy 21 3 0 1 17 64:135 10
Krajská liga dorostu
24. kolo: Stadion Kutná Hora – HC Junior Mělník 4:10, Sp. Vlašim – Sj. Velké Popovice 3:4, HC Podblanicko Benešov – Sj Zbraslav 3:2, Tn Sedlčany – HC Rakovník hraje se zítra. Dohrávka Sj. Velké Popovice – HC Rakovník 0:5.
1. Mělník 21 15 5 0 1 142:70 55
2. Vlašim 21 11 0 3 7 127:92 36
3. Kutná Hora 21 12 0 0 9 135:11 36
4. V. Popovice 21 10 2 1 8 111:86 35
5. Benešov 21 10 1 2 8 79:80 34
6. Zbraslav 21 9 1 1 10 112:108 30
7. Černošice 18 8 1 1 8 103:107 27
8. Rakovník 19 4 0 0 15 64:118 12
9. Sedlčany 19 2 0 2 15 52:151 8
Krajská liga mladších žáků
22. kolo: SK Černošice – Stadion Nymburk 1:10, Tn. Sedlčany – Sj. Zbraslav B 7:3, Stadion Poděbrady – Sp. Vlašim 3:5, Sj. Zbraslav A – HC Berounští Medvědi 5:1. Dohrávka: Stadion Poděbrady – Tn. Sedlčany 9:5.
1. Vlašim 21 19 0 0 2 185:65 57
2. Sedlčany 20 17 0 0 3 157:51 51
3. Nymburk 18 16 0 0 2 135:43 48
4. Zbraslav B 21 12 3 0 6 142:96 42
5. Zbraslav 20 9 0 2 9 102:81 29
6. Beroun 18 8 1 2 7 85:82 28
7. Kralupy 19 8 2 0 9 86:106 28
8. Č. Lípa 17 7 2 0 8 94:92 25
9. Poděbrady 19 8 0 1 10 ––94:94 25
10. Černošice 20 5 0 0 15 72:10 15
11. Kutná Hora 19 3 0 2 14 63:159 11
12. Roudnice 17 2 0 1 14 34:174 7
13. Rakovník 19 2 0 0 17 60:162 6
Krajská liga starších žáků
22. kolo: Sj. Zbraslav – HC Berounští Medvědi 1:6, SK Černošice – Stadion Nymburk 2:7.
1. Roudnice 17 13 0 0 4 132:70 39
2. Vlašim 17 11 0 2 4 134:58 35
3. Kutná Hora 15 11 1 0 3 116:42 35
4. Beroun 16 11 0 1 4 92:44 34
5. Kralupy 16 9 3 0 4 103:69 33
6. Nymburk 14 8 1 0 5 83:66 26
7. Zbraslav 15 7 0 0 8 58:69 21
8. Benešov 16 4 0 1 11 62:128 13
9. Rakovník 15 2 0 2 11 57:95 8
10. Č. Lípa 14 2 0 0 12 25:153 6
11. Černošice 15 1 1 0 13 36:104 5
Žákovská liga
Skupina A
8. třídy – o 1. až 6. místo
Litvínov – HC Kladno 9:3, Karlovy Vary – Chomutov 9:2, Kadaň – Ústí n. L. 6:5, HC Kladno – Kadaň 9:4, Chomutov – Ústí n. L. 2:7, Ústí n. L. – HC Kladno 4:4, Litvínov – Chomutov 9:3, Kadaň – Karlovy Vary 3:7.
1. Ústí n. L. 13 10 1 2 75:46 21
2. K. Vary 12 8 2 2 67:48 18
3. Kadaň 13 7 1 5 66:62 15
4. Litvínov 12 6 0 6 81:63 12
5. HC Kladno 13 2 2 9 46:65 6
6. Chomutov 13 1 2 10 31:82 4
8. třída – o 7. až 12. místo
Most – Teplice 4:9, Litoměřice – Sokolov 2:1, Klášterec n. O. – Děčín 7:1, Teplice – Děčín 7:3, Sokolov – Klášterec n. O. 6:5, Klášterec n. O. – Most 5:0, Děčín – Sokolov 3:3.
7. Klášterec n. O. 13 10 0 3 92:43 20
8. Teplice 12 8 1 3 61:40 17
9. Most 12 6 0 6 52:58 12
10. Sokolov 13 4 3 6 56:73 11
11. Děčín 13 2 3 8 51:71 7
12. Litoměřice 11 2 3 6 34:61 7
7. třídy – o 1. až 6. místo
Litvínov – HC Kladno 10:4, KarlovyVary – Chomutov 10:2, Kadaň – Ústí n. L. 3:5, HC Kladno – Kadaň 4:4, Chomutov – Ústí n. L. 3:9, Ústí n. L. – HC Kladno 6:2, Litvínov – Chomutov 3:5, Kadaň – Karlovy Vary 4:5.
1. Karlovy Vary 12 11 1 0 70:28 23
2. Ústí n. L. 13 8 3 2 69:46 19
3. Chomutov 13 6 2 5 62:52 14
4. Litvínov 12 5 1 6 70:62 11
5. HC Kladno 13 1 4 8 41:58 6
6. Kadaň 13 1 1 11 35:101 3
7. třídy – o 7. až 12. místo
Most – Teplice 5:2, Litoměřice – Sokolov 12:5, Klášterec n. O. – Děčín 8:7, Teplice – Děčín 1:5, Sokolov – Klášterec n. O. 5:12, Klášterec n. O. – Most 10:6, Děčín – Sokolov 5:3.
7. Most 12 9 1 2 89:47 19
8. Litoměřice 11 8 1 2 97:44 17
9. Klášterec n. O. 13 8 0 5 84:76 16
10. Děčín 13 7 0 6 62:56 14
11. Sokolov 13 2 1 10 60:119 5
12. Teplice 12 1 1 10 29:79 3
6. třídy – o 1. až 6. místo
HC Kladno – Litvínov 10:5, Chomutov – K. Vary 4:12, Ústí n. L. – Kadaň 1:5, Kadaň – HC Kladno 7:2, Ústí n. L. – Chomutov 1:1, Litvínov – K. Vary 9:2, Chomutov – Litvínov 3:13, Karlovy Vary – Kadaň 2:5.
1. Kadaň 13 11 0 2 86:33 22
2. Litvínov 13 91 3 1 10:43 19
3. Karlovy Vary 13 71 5 1 16:64 15
4. HC Kladno 12 7 0 5 80:55 14
5. Ústí n. L. 12 2 1 9 28:78 5
6. Chomutov 13 0 1 12 24:171 1
6. třídy – o 7. až 12. místo
Teplice – Most 3:15, Sokolov – Litoměřice 5:6, Děčín – Klášterec n. O. 5:0, Děčín – Teplice 10:2, Klášterec n. O. – Sokolov 1:4, Litoměřice – Most 3:6, Teplice – Litoměřice 4:4, Most – Klášterec n. O. 10:0, Sokolov – Děčín 2:2.
7. Most 13 11 1 1 112:29 23
8. Děčín 13 9 3 1 81:26 21
9. Litoměřice 13 5 2 6 63:68 12
10. Sokolov 13 4 3 6 55:61 11
11. Klášterec n. O. 13 4 0 9 22:72 8
12. Teplice 13 1 1 11 30.107 3
5. třídy – o 1. až 6. místo
HC Kladno – Litvínov 2:9, Chomutov – Karlovy Vary 10:3, Ústí n. L. – Kadaň 7:4, Kadaň – HC Kladno 4:5, Ústí n. L. – Chomutov 4:6, Litvínov – K. Vary 6:2, Chomutov – Litvínov 2:8, K. Vary – Kadaň 5:2.
1. Litvínov 13 13 0 0 125:20 26
2. Chomutov 13 7 1 5 72:78 15
3. Karlovy Vary 13 6 2 5 75:78 14
4. HC Kladno 12 6 0 6 57:61 12
5. Ústí n. L. 12 2 1 9 35:73 5
6. Kadaň 13 2 0 11 38:92 4
5. třídy – o 7. až 12. místo
Teplice – Most 3:17, Sokolov – Litoměřice 5:6, Děčín – Klášterec n. O. 2:6, Děčín – Teplice 8:12, Klášterec n. O. – Sokolov 5:1, Litoměřice – Most 9:2, Teplice – Litoměřice 2:14, Most – Klášterec n. O. 1:7, Sokolov – Děčín 3:5.
7. Most 13 11 0 2 109:47 22
8. Klášterec n. O. 13 10 1 2 72:41 21
9. Litoměřice 13 9 1 3 117:42 19
10. Teplice 13 4 0 9 74:119 8
11. Sokolov 13 3 0 10 47:104 6
12. Děčín 13 1 0 12 42.108 2