Ve třiatřicátém kole druhé hokejové ligy ve skupině Střed vyfasovali hokejisté Stadionu Kutná Hora pořádnou nakládačku. Tu si přivezli z ledu Písku, který je v letošní sezoně jasným suverénem.

Písek – Kutná Hora 11:0

Lídr druhé ligy nechal domácí příznivce rychle zapomenout na svá dvě poslední utkání, která se mu vůbec nepovedla. Na Kutnou Horu vlétl se vší vervou a výsledkem toho bylo celkem jedenáct branek v hostující síti. Navíc hostující hráči se mezi tři tyče netrefili ani jedinkrát.

V první dvacetiminutovce byl o mnoho aktivnější domácí tým, který se třikrát brankově prosadil a po zásluze vedl o tři branky, které postupně zaznamenali Rezek, Mošovský a Šulčík. Skóre se poprvé měnilo už v první minutě, po deseti minutách hry vedl Písek tříbrankovým rozdílem.

Pořádný brankový koncert rozehráli domácí hokejisté ve druhé části. Na ledě to vypadalo jako hra kočky s myší a výsledkem toho bylo hned pět gólů v kutnohorské bráně. Osmibranková prohra po dvou třetinách byla k zamyšlení.

Ve třetí třetině se brankostroj domácích zastavil, ale ne definitivně. Domácí totiž stihli do závěrečné sirény udeřit ještě třikrát a hosté si mohli do autobusu naložit jedenáctibrankový příděl.

Branky: 1. Rezek (M. Bláha), 3. Mošovský (Urbanec), 9. Šulčík (Javůrek, Kalečík), 21. R. Procházka, 24. Urbanec, 25. Novák (Šulčík), 31. M. Bláha (Rezek), 37. Novák (Mazanec), 55. Urbanec (P. Procházka), 55. Novák (Urbanec, Procházka), 56. M. Bláha (Květoň). Rozhodčí: Pražák - Nepomucký, Žemlička. Vyloučení: 5:9. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 5:0, 3:0.

IHC Komterm Písek: Pinkas - P. Procházka, Kalečík, R. Procházka, Heršálek, Mazanec, Tollinger, Dietz, Všetečka - Javůrek, Urbanec, M. Bláha, Rezek, Květoň, Šulčík, Míka, Suchánek, Slavík, Novák, Mošovský, Kořánek.

Stadion Kutná Hora: Kalousek (Malý) - Křišťan, Prachař, R. Bláha, Kadlec, Florian, Adamec, Bělohlávek, Veselý, Heřmanský, Hemský, Sladký, Janata, Chvalovský, Králíček, Šlejtr, Svoboda.