Kutná Hora - Nymburk 3:2

Utkání poznamenal hodně nepřesný rozhodčí Lacina, který nejprve častěji vylučoval domácí hráče. Na jeho metr doplatil už ve 13. min. Jančařík, kterého poslal do šatny. Kutnohorský kapitán přitom už měl odsezený desetiminutový trest. Z vymyšlené přesilovky se hosté ujali vedení těsně před první přestávkou 1:2.

Ve druhé třetině srovnal Hemský a rozhodovalo se v poslední části zápasu. Domácí nejprve přežili více jak minutovou přesilovku pět na tři, aby dvě minuty před koncem rozhodl Bláha. Hosté pak vsadili na power play, která ovšem skončila jejich dvojnásobným vyloučením a Stadion si tak připsal životně důležité body.

Branky a asistence: 12. Polák (Andrle), 28. Hemský, 58. Bláha (Hemský) – 8. Fišer, 18. Kaulfus (Turinský). Rozhodčí: Lacina – Beneš, Štofa. Vyloučení: 12/9, navíc Jančařík (KH) 10 OT a do konce, Šimek (N) 10 OT. Využití: 1/1. Diváků: 540. Třetiny: 1:2, 1:0, 1:0. Kutná Hora: Barta – Jančařík, Havlíček, Králíček, Bláha, Hemský – Florian, Marša, Chytráček, Kraučuk, L. Muras – Kosejk, Vaněk, Polák, Mizera, Andrle (J. Krištof – Janata, Socha, Drahoňovský, Šlejtr. Trenéři Milan Topol, Tomáš Topol.