K. Hora - V. Meziříčí 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Domácí začali sice nadějně, ale už ve 3. min. jim v přesilovce ujel Adamec, který trefil jen masku Libora Barty. Velkou příležitost ke skórovaní měli Sršni v 7. min., kdy měli dvě minuty na ledě přesilu dvou mužů. Florian pálil jen do betonu gólmana Malého, který svou chybou za branou později nabídl šanci L. Murasovi, ovšem hostující gólman ještě stačil své zaváhání napravit a v závěru přesilovky Chytráčkovi dorážku do prázdné brány překazil Červa. Další šance Stadionu na sebe nenechala dlouho čekat: Bláha s P. Beránkem připravili dobrou pozici pro Hemského, který ovšem Malého nepropálil. Příležitosti pak měli i hosté: Stráňovský pálil vedle, rána Heřmanského skončila v lapačce Barty, který pak vychytal tutovku Konečnému.

Druhá třetina se domácím vůbec nevydařila. Na ledě kralovali technicky lépe vybavenější hosté, Barta musel ve 24. min. čelit samostatnému nájezdu Sobotky. V dalším samostatném úniku se ve 32. min. zjevil Koenčný, který naštěstí bránu netrefil. Když už se zdálo, že jsou Sršni z nejhoršího venku, trefil Prachař přesně mezi Bartovy betony - 0:1.

Po vhazování na začátku třetí třetiny se Kutná Hora sice usadila v útočném pásmu, ovšem hosté prakticky z prvního útoku zvýšili na 2:0, když Prachařovi obránci Stadionu darovali až neskutečně prostoru. Ve 44. min. vyloženou příležitost Krčovi zmařil opět Barta a na druhé straně měl na hokejce kontaktní gól Polák. Jenže nedokázal zvednout puk nad ležícího gólmana Malého. Ten si vykoledoval druhý desetiminutový trest a musel do šatny, ale ani jeho nástupce Pekárek si nevedl zle, když v 50. min. likvidoval v téměř beznadějné pozici šanci Bláhovi. Když v 57. min. zapadla Úlehlova střela od modré do kutnohorské sítě, začali diváci hromadně opouštět stadion.

Branky a asistence: 32. Prachař (Adamec), 41. Prachař (Bula, Červa), 57. Úlehla (Bukáček). Rozhodčí: Würtherle - Arazimová, Orlický. Vyloučení: 10/12, navíc Barta - Heřmanský 10 min. OT, Malý (VM) 10 min. OT + do konce. Využití: 0/1. Diváků: 325. Kutná Hora: Barta - Florian, Marša, Bláha, P. Beránek, Hemský - Janata, Kosejk, L. Muras, Chytráček, Kraučuk - Vl. Muras, Havlíček, Polák, Králíček, Mizera (J. Krištof - L. Drahoňovský, .Socha, Andrle, Vaněk, Šlejtr). Trenér Jiří Mlika. Velké Meziříčí: Malý (48. Pekárek) - Smejkal, Stráňovský, Kunstmüller, Bukáček, Konečný - Heřmanský, Červa, Bula, Adamec, Prachař - Kochánek, Úlehla, Sobotka, Krča, Hudcovský. Trenér Bohumil Prachař.