Pelhřimov - Kutná Hora 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Domácí byli od začátku aktivnější, lépe kombinovali a také jim pomohla brzká branka. Už ve 2. min. se trefil Šejnoha šikovnou tečí mezi nohy Bartovi, který zachytal tradičně skvěle. Ještě vprvní třetině Pelhřimovští zvýšili své vedení zpřesilovky ranou od modré. Sršni pak ve třetí třetině přitlačili a domácí se soustředili především na ubráněné výsledku. Výborně jim zachytal gólman Adamec, navíc hosty vjednom případě radost překazila tyč. Na 3:0 pečetil vsamotném závěru při pokusu Kutné Hory o power play Hrbatý.

Jelikož Jindřichův Hradec ve středu zdolal Benešov 4:3, kutnohorští Sršni opět klesli na dno tabulky jeden bod právě za Jindřichův Hradec. A právě s tímto soupeřem si to v neděli od 18 hodin rozdají v Kutné Hoře ve zřejmě nejdůležitějším zápasem sezony.

Branky a asistence: 2. Šejnoha (Anderle), 17. Plch (Anderle, Florian), 59. Hrbatý (Tecl). Rozhodčí: Pešina - Fiala, Šlegl. Vyloučení: 7/7, navíc Anderle (P) 10 OT. Využití: 1/0. Diváků: 400. Kutná Hora: Barta - Jančařík, Havlíček, Králíček, Bláha, Hemský - Kosejk, Marša, Chytráček, L. Muras, Kraučuk - Janata, Kadlec, Polák, Mizera, Andrle. Trenéři Tomáš Topol, Milan Topol.