Kutná Hora/ Starší a mladší žáci Stadionu Kutná Hora nastoupili na ledě černošických hokejistů. A oba kutnohorské celky uspěly:

28.12.2007

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Černošice - starší žáci 5:6

K poslednímu mistrovskému zápasu v roce 2007 nastoupili starší žáci proti Černošicím na jejich ledě. Kutnohorští měli soupeři co oplácet, protože v posledním zápase s ním doma prohráli.

Ani začátek tohoto zápasu se pro hosty v první třetině nevyvíjel dobře. Z počátku zápasu neproměnili několik velmi dobrých šancí. V dalším průběhu třetiny šel soupeř do vedení, když první pětka Stadionu dostala branku. V následujících minutách hrál soupeř přesilovku, využil ji, když domácí hráč šťastně zasáhl puk ze vzduchu, a ten skončil v brance. Sršňům se podařilo snížit až v 11. min. brankou Matěje Macháčka po přihrávce Tvrdíka. „Od této doby jsme převzali iniciativu a dvěma brankami Tvrdíka v rozmezí dvou minut jsme šli do vedení na 2:3!“ radoval se trenér Kutné Hory Jaroslav Eisenhammer.

Druhou třetinu hosté odehráli nejlépe, i když hned ve 22. min. při hře 4:4 soupeř vyrovnal. „Mejlepším hráčem na ledě Otomanským, který svoji hrou dělal našim chlapcům velké problémy,“ přiznal kouč. Ve 27. min. Tvrdík opět prokázal svoji šikovnost a Kutná Hora se ujala vedení, které potvrdila dalšími dvěma brankami. „Opět z hole Matěje Macháčka a Zíky, po chybném zákroku soupeřova brankáře,“ upřesnil trenér.

Třetí třetina byla ze strany hostů opět špatná. „Chlapci měli pečlivě bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. To však nedělal útok, který byl v té době na ledě Vítek, Tvrdík, Drahota a v 52. min. nám soupeř dal branku na 4:6,“ zlobil se Jaroslav Eisenhammer a navázal: „Vrcholem byla 56. min., kdy Katka Pipková v našem obranném pásmu dala křižnou přihrávku na střed hřiště, soupeř ji zachytil a dal na 5:6!“

Poslední čtyři minuty střetnutí byly hodně napnuté. Rozhodčí poslal hosty dvě minuty před koncem do čtyřech, soupeř odvolal brankáře, ale Sršňům se podařilo uhájit vítězství.

Branky K. Hory: Tvrdík 3, M. Macháček 2, Zíka. Kutná Hora: Rejna - Draslar, Zíka - Pipková, H. Macháček - Hynek, Tvrdík, Rezler - Vítek, M. Macháček, Drahota - Kadlec, Polívka. Trenér Jaroslav Eisenhammer. Třetiny: 2:3, 1:3, 2:0.

Černošice - mladší žáci 3:9

I přesto, že Kutnohorští Černošicím již „vrátili“ prohru z předchozího kola, stále zůstává toto mužstvo jediným, které Sršně letos překonalo. „Také proto chceme podat vždy nejlepší výkon,“ zdůraznil trenér Kutné Hory Pavel Sirotek.

Začátek byl ve znamení vzájemného „oťukávání“, soupeř vynikal velmi dobrým bruslením a dobře využíval hru tělem, hostům se dařilo více kombinovat. Měli více ze hry a i proto skončila první třetina 1:2.

„Druhá část nebyla, zejména od nás, tak důsledná,“ přiznal Pavel Sirotek a navázal: „Dělali jsme dost chyb, špatně rozehrávali a v osobních soubojích byl soupeř stále lepší. Zejména druhá lajna si chvílemi nahrávala v útočné třetině, víc než bylo nutné a spálila tak několik velmi dobrých šancí.“

Třetí třetinu Kutná Hora zahajovala za stavu 1:4, Černošičtí však rozhodně nenastupovali se svěšenými hlavami, naopak: Stále hráli důrazně a dokázali dát další dva góly. „Po několika minutách hry domácí ovšem začali ztrácet tempo, naši útočníci začali využívat svoje šance, třetina tak skončila 2:5,“ oddechl si kouč.

„Dalším vítězstvím jsme tak vstoupili do vánoční přestávky, ve které sehrajeme dva přátelské turnaje,“ naplánoval trenér kuntohorských mladších žáků Pavel Sirotek.

Branky Kutné Hory: Jiráň 4, M. Jelínek, Kořistka, Filip, Petr Švejda, Tvrdík. Kutná Hora: Sirotek, D. Jelínek - Tomčík, Filip, Kořistka, M. Jelínek - Jiráň, Tvrdík, Jackovič - Petr Švejda, Šváb - Marvan, Pav. Švejda - Ryšan, Sádlo. Trenér Pavel Sirotek. Třetiny: 2:1, 2:0, 5:2.

28.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 110 Kč

Zámečníci strojů ZÁMEČNÍK/-CE rovnání dílů ve strojírenské zakázkové výrobě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ZÁMEČNÍK/-ICE rovnání dílů ve strojírenské zakázkové výrobě, středisko/pracoviště Hlízov 2, jednosměnný provoz, nástup možný ihned nebo dohodou., Náplň práce: rovnání dílů, vhodné pro manuálně zručné pracovníky/-ice., Požadujeme: základní znalost strojírenské výroby, čtení strojírenských výkresů, praxe v oboru výhodou., Nabízené výhody: práce v jednosměnném provozu, možnost přizpůsobení začátku a konce směny, zaškolení na danou pozici zkušeným lektorem, pravidelné výplaty, osobní ohodnocení, odměna za výkon, bonus za produktivitu, odměna za kvalitu, odměna za přivedení zaměstnance, odměna za přínos, úsporu či zlepšující proces., Nabízíme: práci v rozvíjející se české firmě, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání, příjemné prostředí. Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz, Informace o firmě naleznete na. www.svmetal.cz, Podrobnější informace o nabízené pozici se dozvíte při osobním pohovoru.. Pracoviště: Sv metal spol. s r. o. p, 285 32 Hlízov. Informace: Veronika Antalová, +420 495 433 189.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 24 500 Kč

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení Seřizovač strojů - náborový příspěvek 20000,- Kč (vhodné i pro zámečníky a automechaniky). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 24500 kč, mzda max. 26500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: POJĎ PRACOVAT TAM, KDE DOBROU PRÁCI OCENÍ!!!, , Novým zaměstnancům dáme náborový příspěvek 20.000Kč (Podmínkou je nástup do 31.8.2018), , Co vás čeká: Na této pozici bude Vaším úkolem především seřizování licích strojů dle požadavků výroby a nasazování nástrojů a forem na lisy. , Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: vzdělání technického směru a praxe na stejné nebo obdobné pozici výhodou, samostatnost, pečlivost., Co vám můžeme nabídnout: stabilní zázemí nadnárodní společnosti, každoroční valorizace platu, , 5 týdnů dovolené, příspěvek na dětský tábor, práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí, dotované závodní stravování, placené vzdělávání, firemní akce., , Volné víkendy!. Pracoviště: Ljunghall s.r.o., Vrchovská, č.p. 1813, 286 01 Čáslav. Informace: Monika Konečná, +420 327 300 030.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Finanční poradce 65 535 Kč

Finanční poradci specialisté Regionální ředitel. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 80000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Regionální ředitel, Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici Regionální ředitel/-ka. , , Náplň práce: , - vedení krajské pobočky; , - vedení výběrových řízení; , - školení obchodních dovedností; , - plnění stanovených cílů; , - zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny , , Požadujeme: , - výborné manažerské a organizační schopnosti; , - komunikativní a obchodní dovednosti; , - ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita (ekonomického směru) , - zkušenosti ve finančnictví a licence PPZ, , - bezúhonnost; , - ŘP skupiny B – aktivní řidič , , Nabízíme: , - zázemí kanceláře a veškerý servis , - klientelu přidělenou společnosti – předem domluvené schůzky zajišťuje centrála společnosti , - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu , - pohyblivou složku - odměny ze svěřeného regionu + pasivní příjem , - pravidelná školení a porady , - možnost kariérního růstu , , V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.vyberove-rizeni.com/. Pracoviště: Finanční institut b- kvapilova, Kvapilova, č.p. 595, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: , .

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 17 000 Kč

Pomocní montážní dělníci Operátoři montáží. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jsme dynamicky se rozvíjející, exportní firma v oblasti strojírenství (zpracování plechu na zakázku) a tepelné technice. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní společnosti včetně výrobců z oblasti kolejových vozidel. Víme, že úspěch firmy závisí na našich zaměstnancích. , Náplň práce: kompletace plechových dílů, šroubování, nýtování, lepení. Pracujeme s moderním ručním nářadím jako je akušroubovák, pneumatická nýtovací pistole apod., Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: vyučení je výhodou, zájemce ZAUČÍME! manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, schopnost se učit novým věcem., Co vám můžeme nabídnout: určitě vás zaučíme a pomůžeme v začátcích, motivující finanční ohodnocení, pomůžeme vám získávat nové znalosti o tomto oboru, stravenky, týden dovolené navíc, příplatek za ztížené prac.podmínky, příplatek za odpolední nebo noční směnu, příspěvek na penzijní připojištění., V případě zájmu pište na uvedený email nebo volejte PO-PÁ od 8:00 do 18:00., Místo výkonu práce: Okružní 600, Zruč nad Sázavou. Pracoviště: Boki industries a.s. p, Okružní, č.p. 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1. Informace: Renata Chroustová, +420 734 390 266.

Tylova herecká škola natáčela film na Kaňku
3

OBRAZEM: Výstava Zavřete oči, odcházím... byla zahájena na zámku

Zruč nad Sázavou - Výstava s názvem Zavřete oči, odcházím… byla otevřena v sobotu 14. července v zámecké galerii ve Zruči nad Sázavou za účasti představitelů města i řady občanů. Více o setkání i o výstavě samotné napsala bývalá vedoucí zručského odboru kultury Jiřina Janatová.

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 13. až 15. července 2018.

Zručský dvůr zaplnili fanoušci skupiny Keks

Zruč nad Sázavou - Ve Zruči nad Sázavou se v sobotu 14. července konal koncert skupiny Keks. Od dvacáté hodiny se před vchodem do Zručského dvora tvořila dlouhá fronta příznivců této legendy naší hudební scény. Počátek kapely se datuje k roku 1981, kdy ji založili Štěpán Kojan a Petr Dudík, kteří zároveň tvoří výhradní autorskou dvojici. Zpočátku hráli převážně na Benešovsku, ale postupem času se jejich popularita rozšířila po celé republice. Své třicetiny oslavila kapela ve vyprodané Lucerně, aby pak za pět let spolu s Jihočeskou filharmonií zaplnila pražskou Tipsport arénu.

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Dokázali to. Dva roky po neúspěšném finále mistrovství Evropy se francouzská parta probila k úspěchu. Tým Didiera Deschampse potvrdil v gólově bohatém finále roli papírového favorita a Chorvatsko porazil 4:2. Jejich výhra se však neobešla bez kontroverzí.