Kutná Hora/ Starší a mladší žáci Stadionu Kutná Hora nastoupili na ledě černošických hokejistů. A oba kutnohorské celky uspěly:

28.12.2007

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Černošice - starší žáci 5:6

K poslednímu mistrovskému zápasu v roce 2007 nastoupili starší žáci proti Černošicím na jejich ledě. Kutnohorští měli soupeři co oplácet, protože v posledním zápase s ním doma prohráli.

Ani začátek tohoto zápasu se pro hosty v první třetině nevyvíjel dobře. Z počátku zápasu neproměnili několik velmi dobrých šancí. V dalším průběhu třetiny šel soupeř do vedení, když první pětka Stadionu dostala branku. V následujících minutách hrál soupeř přesilovku, využil ji, když domácí hráč šťastně zasáhl puk ze vzduchu, a ten skončil v brance. Sršňům se podařilo snížit až v 11. min. brankou Matěje Macháčka po přihrávce Tvrdíka. „Od této doby jsme převzali iniciativu a dvěma brankami Tvrdíka v rozmezí dvou minut jsme šli do vedení na 2:3!“ radoval se trenér Kutné Hory Jaroslav Eisenhammer.

Druhou třetinu hosté odehráli nejlépe, i když hned ve 22. min. při hře 4:4 soupeř vyrovnal. „Mejlepším hráčem na ledě Otomanským, který svoji hrou dělal našim chlapcům velké problémy,“ přiznal kouč. Ve 27. min. Tvrdík opět prokázal svoji šikovnost a Kutná Hora se ujala vedení, které potvrdila dalšími dvěma brankami. „Opět z hole Matěje Macháčka a Zíky, po chybném zákroku soupeřova brankáře,“ upřesnil trenér.

Třetí třetina byla ze strany hostů opět špatná. „Chlapci měli pečlivě bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. To však nedělal útok, který byl v té době na ledě Vítek, Tvrdík, Drahota a v 52. min. nám soupeř dal branku na 4:6,“ zlobil se Jaroslav Eisenhammer a navázal: „Vrcholem byla 56. min., kdy Katka Pipková v našem obranném pásmu dala křižnou přihrávku na střed hřiště, soupeř ji zachytil a dal na 5:6!“

Poslední čtyři minuty střetnutí byly hodně napnuté. Rozhodčí poslal hosty dvě minuty před koncem do čtyřech, soupeř odvolal brankáře, ale Sršňům se podařilo uhájit vítězství.

Branky K. Hory: Tvrdík 3, M. Macháček 2, Zíka. Kutná Hora: Rejna - Draslar, Zíka - Pipková, H. Macháček - Hynek, Tvrdík, Rezler - Vítek, M. Macháček, Drahota - Kadlec, Polívka. Trenér Jaroslav Eisenhammer. Třetiny: 2:3, 1:3, 2:0.

Černošice - mladší žáci 3:9

I přesto, že Kutnohorští Černošicím již „vrátili“ prohru z předchozího kola, stále zůstává toto mužstvo jediným, které Sršně letos překonalo. „Také proto chceme podat vždy nejlepší výkon,“ zdůraznil trenér Kutné Hory Pavel Sirotek.

Začátek byl ve znamení vzájemného „oťukávání“, soupeř vynikal velmi dobrým bruslením a dobře využíval hru tělem, hostům se dařilo více kombinovat. Měli více ze hry a i proto skončila první třetina 1:2.

„Druhá část nebyla, zejména od nás, tak důsledná,“ přiznal Pavel Sirotek a navázal: „Dělali jsme dost chyb, špatně rozehrávali a v osobních soubojích byl soupeř stále lepší. Zejména druhá lajna si chvílemi nahrávala v útočné třetině, víc než bylo nutné a spálila tak několik velmi dobrých šancí.“

Třetí třetinu Kutná Hora zahajovala za stavu 1:4, Černošičtí však rozhodně nenastupovali se svěšenými hlavami, naopak: Stále hráli důrazně a dokázali dát další dva góly. „Po několika minutách hry domácí ovšem začali ztrácet tempo, naši útočníci začali využívat svoje šance, třetina tak skončila 2:5,“ oddechl si kouč.

„Dalším vítězstvím jsme tak vstoupili do vánoční přestávky, ve které sehrajeme dva přátelské turnaje,“ naplánoval trenér kuntohorských mladších žáků Pavel Sirotek.

Branky Kutné Hory: Jiráň 4, M. Jelínek, Kořistka, Filip, Petr Švejda, Tvrdík. Kutná Hora: Sirotek, D. Jelínek - Tomčík, Filip, Kořistka, M. Jelínek - Jiráň, Tvrdík, Jackovič - Petr Švejda, Šváb - Marvan, Pav. Švejda - Ryšan, Sádlo. Trenér Pavel Sirotek. Třetiny: 2:1, 2:0, 5:2.

28.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 12 310 Kč Asistenti pedagogů. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 12310 kč, mzda max. 17220 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zajištění provozu Dětského domova ve večerních a nočních hodinách. Kontrola budovy a nočního klidu dětí. Úklid, péče o ošacení. , Zaměstnanecké výhody: příspěvky na spoření, zaměstnanecké stravné, další odměny pro zaměstnance., V případě zájmu pište na uvedený email. , Místo výkonu práce: Dětský domov a školní jídelna, Poštovní 593, Zruč nad Sázavou.. Pracoviště: Dětský domov a školní jídelna, zruč nad sázavou, poštovní 593, Poštovní, č.p. 593, 285 22 Zruč nad Sázavou 1. Informace: Jan Klčo, +420 776 262 347. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Ostatní pracovníci v oblasti prodeje Skladníci. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: Znalost elektroinstalačního materiálu, zodpovědnost a loajalita samozřejmostí. , Nabízíme: stravenky., V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: peroutka@elektro-svitidla.com, Místo výkonu práce: Svatopluka Čecha 1758, Čáslav. Pracoviště: Elpe cz, s.r.o. p, Svat. Čecha, č.p. 1758, 286 01 Čáslav. Informace: Radek Peroutka, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme pracovníka na pozici kuchaře., Požadujeme: vyučení v oboru, praxe vítána., Nabízíme: zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned dle dohody.. Pracoviště: Oblastní nemocnice kolín, a.s., nemocnice středočeského kraje, nemocnice kutná hora, Vojtěšská, č.p. 237, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: Jitka Novotná, +420 327 503 497. Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 19 100 Kč Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), (Operátor testování). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19100 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou přímo s Foxconnem, 25 dní dovolené, závodní stravování od 6,- Kč, každoroční navyšování mezd. , Způsoby kontaktu: , x osobně - každou středu od 13hod na adrese Karlov 245, Kutná Hora, x emailem - zamestnaniKH@foxconn.cz, x telefonicky: 327 538 071, Místo výkonu práce: Karlov 245, Kutná Hora. Pracoviště: Foxconn technology cz s.r.o., 284 01 Kutná Hora 1. Informace: Jana Růžičková, +420 327 538 071.

V Čáslavi převzaly hlavní roli výpadky elektřiny

Sportovní hala Klimeška Kutná Hora.

Říjen a listopad na Klimešce ve znamení tréninkových kempů

Červené Janovice dokončí sezonu jen s jedním mužstvem

Červené Janovice /FOTOGALERIE/ - O jeden tým méně bude mít ve zbytku sezony 2018/2019 béčková skupina IV. třídy. Z rozehrané soutěže odstoupila červenojanovická rezerva. Její derniérou byl v sobotu 13. října duel s Malešovem B. Klub o svém rozhodnutí písemně informoval sportovně-technickou komisi Okresního fotbalového svazu v Kutné Hoře.