HC Kutná Hora – HC Slavia Praha 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Z důvodu větší marodky museli domácí trenéři před zápasem upravit sestavu. Do zápasu vstoupili domácí s nasazením a soupeře dokázali několikrát zamknout v jeho třetině. Jen malé nepřesnosti v nahrávce a střelbě jim bránily ve změně skóre. Ovšem ve 13. minutě zápasu po tyčce Robina Kačerovského a následné dorážce Matěje Procházky ujala Hora vedení. Slavie se do konce třetiny už k ničemu nezmohla. Do těchto chvil byli domácí lepší, a zaslouženě vedli. Do druhé třetiny vstoupili s druhým brankařem a taky se zařazeným nižším rychlostním stupněm. Slavie využila několik zaváhání v obraně a v průběhu 17. minuty dala 2 góly a domácí znervózněli. Puky začali odskakovat od hokejek, kombinace se přestala dařit. Slavia začala víc bruslit a jenom vysoká bojovnost a dobrý výkon Filipa Wagenknechta v bráně držel skóre na přijatelné úrovni. Do třetí třetiny vstoupil kutnohorský tým ve stejném duchu. Časem se začal projevovat větší počet hráčů na střídačce soupeře a domácím docházely síly. Slavie proměnila svojí převahu v navýšení stavu. V 36. a 38 minutě prostřelili slavisti Fífu a soupeř odskočil o 3 góly. Hora ještě zabrala a po kombinaci Matěje Procházky a Tomáše Fišara druhý jmenovaný korigoval stav na 2:4.

Branky K. Hory: Procházka, Fišar. Kutná Hora: Wagenknecht, Chalupa – Jelínková, Grauer, Houska, Šurych – Fišar, Procházka, Kačerovský, Konečný, Macháček, Červinka.