„Myslím, že hráli všichni dobře. Akorát se musíme srovnat takticky, protože si každý dělal, co chtěl. V utkání na ledě nikdo nedělal zbytečně nic navíc, a proto se to povedlo. Bylo to i o štěstí, prali jsme se s nimi celý zápas,“ uvedl kapitán týmu ke střetnutí v Pelhřimově.

Obě branky byly krásné hokejové momenty. „Poprvé jsem opravdu mířil, protože gólman byl vyjetý a já si říkal, že tam už neprojdu, tak jsem se snažil mířit k tyči a to se povedlo. Při třetí brance mi to dal Héma (Hemský – pozn. redakce) a já jsem se snažil netrefit prvního hráče a prostřelit to. Tím pádem brankář neviděl a ani na střelu nereagoval,“ popsal své radostné okamžiky Adamec.

Vyhovovalo Adamcovi nedělní složení jeho útoku? „Jo. Nevím, jak to půjde dál. Mám tam teď Boba (Bláha) a Vylíčila, který je snaživý. Navíc vše, co jsme si řekli před zápasem, tak jsme plnili a nikdo tam nezačal dělat nic navíc,“ odpověděl Adamec. Přesto neskrýval pochyby: „Do budoucna ale nevím, jelikož mně sedí víc střední útočník a v utkání jsem začínal na levém křídle.“

Michal Pavlík