Po třech porážkách se dočkala i Jesenice, která si poradila s posledními Černošicemi. Čtvrté vítězství v řadě zaznamenal i HC Příbram, který v boji o čtvrté místo a udržení kontaktu s vedoucí trojicí doma porazil Kralupy. O nejvyšší vítězství se ovšem postaraly Velké Popovice, které na ledě Zlonic nastřílely 11 branek a postaraly se o své druhé dvojciferné vítězství. Dařilo se i Královu Dvoru, který hostil HC Žabonosy. U nich Králův Dvůr prohrál po nájezdech, ale odveta se mu povedla dokonale.

Sp Vlašim – HC Rakovník 4:7
Domácí dovolili hostům v první třetině o dvě branky utéct, ale ve druhé třetině se jim mimořádně střelecky dařilo a dokonce šli do druhé přestávky za nerozhodného stavu 4:4. Jenže ve třetí části zápasu už vlašimský led zcela ovládl Rakovník, který třemi trefami rozhodl o svém vítězství, když Vlašim se v této části vůbec neprosadila.
Branky: Dýcka 3, Matějka – Ambroz 2, Skružný 2, Banič, Hrabě, Kotál. Rozhodčí: Pokorný – Čáp, Zmeškal. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:2. Oslabení: 1:0. Třetiny: 0:2, 4:2, 0:3.

Ml. Boleslav B – Lev Slaný 2:5
Hosté sice měli více ze hry, ale skóre se poprvé měnilo až krátce před polovinou utkání, kdy se během 90 vteřin prosadili Novák a T. Frolík. Domácí sice v poslední třetině snížili na 1:3 a 2:4, ale poslední slovo měli slánšti Lvi.
Branky: Bílek, Kristek – Novák, T. Frolík, M. Frolík, Eitler, Průcha. Rozhodčí: nehlášeni. Vyloučení: 9:9. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:0, 0:2, 2:3.

HC Příbram – HK Kralupy 7:3
Marodka výrazně ovlivnila sestavu domácích, kterým tak chyběla celá druhá útočná formace. Navíc silně ovlivnily první třetinu výroky rozhodčího Doubka, který domácí poslal do tří na plných pět minut. Přesto se domácí ubránili, ve druhé části šli do vedení a v poslední třetině už excelovali, když Kralupům nastříleli pět branek.
Branky: Mácha 2, Horáček, Jobek, Mikeska, Kadič, Bauer – Brindzej, Hanoušek, Blahoš. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Beneš. Vyloučení: 10:7. Využití: 1:0. Oslabení 2:0. Třetiny: 1:1, 1:0, 5:2.

HK Kr. Dvůr – HC Žabonosy 6:1
Domácí měli co vracet, u soupeře prohráli na nájezdy. a tak se do něj pustili hned od začátku. Výsledkem byla ale jedna branka. Ty další přibývaly až ve druhé a třetí třetině, v nichž jednoznačně dominovali.
Branky: Pudhorocký, Křesťan, Vaněček, Brodan, Rákosník, Pichlík – Procházka. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Štětina. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. Třetiny: 1:0, 2:0, 3:1.

HC Jesenice – SK Černošice 4:1
Těžko se hodnotí utkání, kde bylo vše, jen ne hokej. Nepřesnými výroky k tomu přispěl i hlavní rozhodčí utkání. Nakonec domácí v závěru utkání strhli vítězství na svoji stranu.
Branky: Ibl 2, Chaloupka, Vacek – Barotš. Rozhodčí: Jecelín – Záhora, Holec. Vyloučení: 11+2x10+TH:9+2x10+ 5xOK. Třetiny: 1:0, 0:1, 3:0.

HC Zlonice – V. Popovice 4:11
Hosté začali tlakem, ale do vedení šli v přesilové hře domácí. Ovšem hosté nejen rychle stav utkání otočili, ale do konce třetiny nastříleli pět branek. Když druhou třetinu vyhráli 3:1, vypadalo to na debakl. Ten se také v poslední třetině narodil. Velkopopovičtí přidali opět tři branky a svůj účet tak zastavili na jedenácti.
Branky: Peterka 2, Faltus, Lacina – Culka 2, Lucker 2, Hluchý, Netopilík, Moravec, Kubinčák, Bílek, Farář, Sup. Rozhodčí: Čáp – Kučera, Ondráček. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:4. Oslabení: 0:1. Třetiny: 2:5, 1:3, 1:3.

1. Rakovník 13 10 1 1 1 67:39 33
2. Slaný 13 9 1 1 2 64:33 30
3. Jesenice 14 9 0 1 4 45:32 28
4. HC Příbram 14 8 1 0 5 71:40 26
5. Kralupy 14 6 3 1 4 63:62 25
6. Králův Dvůr 13 7 0 3 3 54:37 24
7. V. Popovice 13 7 1 0 5 68:46 23
8. Ml. Boleslav B 14 7 0 0 7 51:56 21