Velké Popovice si poradily s béčkem Mladé Boleslavi a druhá Jesenice díky zlepšenému výkonu až ve druhé polovině zápasu dokázala vydolovat tříbodové vítězství ve Vlašimi.

Bodoval i třetí Rakovník, který však doma nejdříve remizoval, aby aspoň druhý bod vybojoval v nájezdech. K změně došlo na čtvrtém místě, kam se posunulo Slaný, které posledním Zlonicím nastřílelo tucet branek. Kralupy sice přivezly cenný bod z Rakovníka, ale na uhájení čtvrtého místa to nestačilo.

K nečekanému výsledku však došlo na ledě Králova Dvora, který po nájezdech porazil HC Příbram, ale i na ledě HC Žabonosy. Ty zase nestačily na nováčka z Poděbrad, které si tak venku připsaly druhé vítězství.

V. Popovice – Ml. Boleslav B 6:2
Domácí byli dvě třetiny lepším týmem a vytvořili si tříbrankový náskok. Hosté sice vstřelili kontaktní gól na 3:1, ale pak znovu převzali osud utkání domácí, kteří zvýšili na 5:1. Hosté sice ještě snížili na rozdíl tří branek, ale poslední slovo měly znovu Velké Popovice.
Branky: Žoha 2, Tichý, Černý, Lucker, Bílek – Ficek, Moc. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1, Třetiny: 2:0, 1:0, 3:2.

Žabonosy – Poděbrady 2:5
První třetina začala opatrně, přesto Žabonosy v první části lépe bruslily, kombinovaly a ve 12. minutě šly dokonce do vedení. Jenže hosté do konce třetiny dokázali vyrovnat. Ve druhé třetině hosté převzali iniciativu a byli odměněni i dvěma góly. V poslední části se však domácí neprobrali, když nevyužili ani šance při přesilovkách. A tak Poděbrady zvýšily až na 5:1. Domácí už dokázali jen korigovat výsledek.
Branky: Král 2 – L. Drahoňovský 2, Pittel 2, Malý. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 9:9. Využití: 0:1. Třetiny: 1:1, 0:2, 1:2.

Sp. Vlašim – HC Jesenice 3:4
Rušné utkání s velkým nasazením, a tak se bouřlivé obecenstvo nenudilo. V první části hýřili domácí rychlostí, důrazem, což jim pomohlo jen k těsnému vedení. Jenže v polovině utkání začali přebírat otěže hosté, kteří to také dokázali vyjádřit brankově, kdy vedení domácích 2:0 otočili na 3:2 a v poslední třetině na 4:2. Domácí už v závěru dokázali jen snížit.
Branky: V. Kucharčík, D. Kucharčík, Dýcka – Vacek, Spurný, Gron, Patera. Rozhodčí: Pokorný – Vodák, Štěchmüller. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Třetiny: 1:0, 1:3, 1:1.

Slaný – Zlonice 12:2
Jasná záležitost domácího celku. Hosté sice úvodní dvě třetiny se snažili držet slánské Lvi od své branky, i proto inkasovali „jen“ po třech brankách, ovšem v poslední třetině úzký kádr Zlonic fyzicky zcela odpadl.
Branky: Markulinec 3, Eitler 2, Kruliš 2, Novák, Průcha, Bečvář, Tomáš Frolík, Hlavatý – Lacina, Peterka. Vyloučení: 3:3. Třetiny: 3:1, 3:0, 6:1.

Králův Dvůr – HC Příbram 3:2 sn
Hosté začali aktivněji, dostali domácí pod tlak, ale v první třetině z toho vytěžili jen jeden gól. V osmé minutě totiž Pichlík využil přesilovku domácího týmu a srovnal na 1:1. Jenže namlsaný Pichlík chtěl víc, a tak ještě do přestávky poslal Králův Dvůr do vedení. Ovšem v poslední třetině díky nedisciplinovanosti poskytli domácí Příbrami pět přesilovek. Ty sice ustáli, ale v 57. minutě na dělovku Anděla už brankář domácích nedosáhl a bylo srovnáno. A tak přišly nájezdy v nichž byl úspěšnější Králův Dvůr.
Branky: Pichlík 2, Hamada (nájezd) – Jobek, Anděl. Rozhodčí: Jecelín – Záhora, Holec. Vyloučení: 10:7. Využití: 1:0. Třetiny: 2:1, 0:0, 0:1 – 1:0.

Rakovník – Kralupy 4:3 sn
Další vyrovnaný zápas, v němž si domácí vytvořili těsné vedení. To ale až do konce utkání neudrželi. Kralupy vyrovnaly a vynutily si tak boj o další bod v samostatných nájezdech. Ten nakonec zůstal v Rakovníku.
Branky: Klaus, Kounovský, Banič, Hoffmann (nájezd) – Hošek 2, Červený. Rozhodčí: Pokorný – Ondráček, Vaněk. Vyloučení 7:6, Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:2 – 1:0.

1. V. Popovice 18 14 0 0 4 89:54 42
2. Jesenice 18 12 2 0 4 80:54 40
3. Rakovník 18 9 2 3 4 90:53 34
4. Slaný 17 10 0 0 7 90:52 30
5. Kralupy 18 8 2 2 6 51:57 30
6. Ml. Boleslav B 17 8 2 1 6 97:81 29
7. Příbram 17 8 2 1 6 72:63 29
8. Vlašim 18 9 0 0 9 71:84 27