Druhé dějství však jakoby už dopředu napovídalo, kdo by měl atakovat především čelo tabulky. Znovu o sobě dává vědět Spartak Příbram, který i druhé utkání vyhrál dvojciferným výsledkem. Do soutěže však budou určitě promlouvat Černošice, které budou usilovat o návrat do Krajské ligy, což daly najevo i v Kladně. Ovšem boj o čelo tabulky by neměl být jen záležitostí těchto dvou týmů. Ani rezerva Kutné Hory by neměla zůstat stranou. Ta je ostatně dalším týmem, který po dvou kolech nepoznal hořkost porážky.

Sp. Příbram – HC Benátky B 15:4
Domácí se při domácí premiéře opět vytáhli. Soupeřem sice byla rezerva ligových Benátek n. J., ale jak zápas ukázal, k vidění byl souboj kočky s myší. Už v první třetině si Příbram vytvořila tříbrankový náskok, který ve druhé třetině navýšila o další tři branky. Bylo jasné, že k vidění bude zase dvojciferný výsledek. To se také v poslední třetině stalo, když Spartak nasázel soupeři dalších osm branek a svoji střeleckou potenci tak završil na celkových patnáct.
Branky: Mandík 3, Bejček 2, Vrba 2, Veverka 2, Hlaváček, Svoboda, Lorenc, Pokorný, Trč, Benda – Morávek 2, Burda, Bohdan. Rozhodčí: P. Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 0:0. Třetiny: 4:1, 3:1, 8:2.

HC Nový Knín – HC Hořovice 4:6
Domácí nováček překvapil při své premiéře v Kutné Hoře, kde prohrál až po nájezdech a vydoloval první bod. V domácím prostředí chtěl na tento úspěch navázat, ale především první třetina, v níž se střelecky neprosadil, se mu nepovedla. Po dvou třetinách prohrával už 1:5. V poslední části se sice Nový Knín probral, ale výsledek už jen korigoval.
Branky: Šalda, Zlatník, Nevařil, Mrkvica – Pánek 2, Houska 2, Žemlička, Franěk. Rozhodčí: Kensek – Slaba, Bernard. Vyloučení: 12:13. Využití: 1:2. Třetiny 0:2, 1:3, 3:1.

Stadion Kutná Hora B – Hvězda Kladno 13:4
Domácím se vydařily první dvě třetiny, kdy v nich docílili deset branek. V poslední části už dovolili hostům výsledek korigovat.
Branky: Bašti 3, Novotný, Charvát, Čejka, Zápotočný, Paroubek, Semínko, Čmejrek, Kubát, Andrle – Průcha 2, Stach, Pošmourný. Rozhodčí: Švejda – Coufal, Špringl. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:3. Třetiny: 4:1, 6:1, 3:2.

HC Kladno 88 – SK Černošice 1:8
Domácí přijeli k soupeři s jasným cílem plně bodovat. To se jim první dvě třetiny příliš nedařilo. Góly začaly padat až v poslední třetině, kdy Černošice vstřelily šest branek.
Branky: Poláček – Sobotka 3, Loskot, Staněk, Nový, Urbančík, Papaj. Rozhodčí: Dolejší, Müller, Honsů. Vyloučení: 14:6. Využití: 1:6. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:6.

1. Sp. Příbram 2 2 0 0 0  25:7   6
2. Černošice 2 2 0 0 0  12:3   6
3. Kutná Hora B 2 1 1 0 0  17:7   5
4. Hořovice 2 1 0 0 1   8:8   3
5. Sedlčany 1 0 1 0 0   3:2   2
6. Nový Knín 2 0 0 1 1   7:10  1
7. HC Kladno 88 2 0 0 1 1   3:11  1
8. Benátky n. J. B 1 0 0 0 1   4:15  0