Sršně ovlivnil začátek zápasu, kdy šli do utkání díky sněhové kalamitě nerozbruslení. „Po všech peripetiích, které mužstvo absolvovalo, jsme nastoupili do zápasu bez rozbruslení a navíc ve dvou pětkách, protože někteří hráči ještě nedorazili,“ doplnil trenér Stadionu Karel Dvořák.

Po první části i tak Sršni prohrávali „pouze“ o gól. „První třetinu jsme prohráli dva tři. Na to, že kluci nebyli připraveni a šli rovnou z autobusu, tak to nebyla špatná třetina,“ díval se za prvním dějstvím Dvořák a šel k věci: „Myslím si, že nás rozhodčí neměl rád od začátku. Domácím pomohl některými fauly, které podle mě nebyly.“

Ve druhé třetině už k týmu připojilo trio Prachař – Beránek – Králíček. „Domácí nás ale přehráli v přesilových hrách. Ze šesti branek jsme dostali čtyři góly v přesilovkách. Prohrávali jsme dva pět, ale musím před kluky smeknout klobouk, že zabojovali a dotáhli se na jednobrankový rozdíl. Měli jsme trestné střílení, které bohužel Adam Vylíčil neproměnil a v závěru jsme dostali šestý gól,“ dodal ke zbytku zápasu Dvořák.

První druholigovou trefu má na svém kontě mladý snaživý útočník Miroslav Uhlíř. „Myslím si, že celá třetí lajny v tomto složení mě mile překvapila. Měli šance, bojovali a je vidět, že když do toho dají mladí kluci srdce a nasazení, tak je to velké plus pro naše mužstvo,“ chválil svěřence trenér.

Rozhodčího však Dvořák chválit nemohl: „Na rozhodčího se nikdy nechci vymlouvat, ale ještě jsme ubránili dvojnásobné oslabení a Tomáš Kalousek chytil trestné střílení.Tenhle rozhodčí byl asi někde jinde.“