Dobrý den,

Všechny členy zarazilo chování vedení kutnohorského hokeje v minulému zápase Kutná Hora – Velké Popovice, který se konal 9. listopadu 2008. Jde o jeden prostý důvod, proč na nás byla zavolána policie. Dáme si otázku proč? Co jsme udělali tak špatného nebo na rozmezí zákona?

Vezmeme to od začátku na před nástupem hráčů na ledovou plochu, kdy odpalujeme při choreu "vítejte v pekle“ dva kusy pyrotechniky, což udělá dobrý efekt, ale asi na pět minut trošku znemožní viditelnost, za což se omlouváme, nebylo to v úmyslu. Zápas jsme tím rozhodně neohrozili, tak nevidím ani nejmenší důvod, že by v tom byl problém. Druhý možný důvod je, že byla pověšena vlajka z období První světové války německého námořnictva, chtěl bych jen podotknout, že tato vlajka není žádným zákonem zakázána a dá se koupit v jakémkoliv obchodě s vojenskými potřeby. Tak ani v tomhle nevidím důvod, proč byla nutně povolána policie. Myslím si, že byste si měli spíš všímat jiných věcí, to že vám vádí, že fandíme vulgárně a kazíme tím morálku malých dětí na hokeji, se děje všude na všech stadiónech. Na tom se nic nezmění! Vulgarita vám vadí, ale že u nás na domácích zápasech kouří skupinka feťáku trávu, to vaším dětem asi nevadí, co? Měli byste si nejdříve zamést před svým prahem a ne furt hledat chyby na partě kluků, co mají za nášivky, vlajky a pokřiky.

Rádi podporujeme hokej v Kutné Hoře a dále ho budeme podporovat, ale pokud nám míníte házet klacky pod nohy, budeme vám je házet taky. A dále bych chtěl upozornit, že do kotle chodí spousta mladých kluků, co fandí s námi, a když se jejich rodiče dozvědí, že na stadionu byla policie, už je k nám do kotle nepustí. Každý mladý kluk, co tam s námi chodí, tam celý zápas nechá svoje hlasivky a nechtěl bych, aby mu rodiče zakázali chodit za námi do kotle. Tímto způsobem odradíte spoustu mladých fanoušků Kutné Hory. Tímto žádám o vysvětlení celé situace.

Za celé TSK, jeden z hlavních členů, Véna!