VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hynek stihl během zápasu dva hattricky

Kutná Hora/ Víkendové výsledky týmů mládeže hokejového oddílu TJ Stadion Kutná Hora.

21.2.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv/ Pavel Sirotek

Junioři

Utkání s třetím týmem v tabulce s ohledem na sestavu, kdy se Kutné Hoře kvůli omluvenkám podařilo dát dohromady pouze jedenáct hráčů a z toho ještě dva dorostence, se zdálo proti papírovému favoritovi jasnou záležitostí.

Od prvních minut se hrálo ve velice rychlém tempu na obě strany, kdy se hra přelévala a šance střídala šanci. Bohužel v 7. min. při domácí přesilové hře, ve středním pásmu obránce zbrkle ztratil kotouč a soupeř poskytnutou výhodu brejkové situace využil. Hra dále pokračovala ve strhujícím tempu a někteří hráči se začali strachovat o své síly. Naštěstí se Kutné Hoře podařilo v 11. min. vytvořit soustavnější tlak před soupeřovou brankou, který přeměnil Siváček ve vyrovnání. Hráči ucítili příležitost, a i přestože síly rapidně ubývaly, odehráli zbytek zápasu s velkým nasazením.

Protože v základní hrací době již nepadla žádná branka, i když oba celky si v závěru poslední třetiny vytvořily několik vyložených gólových příležitostí, muselo se utkání rozhodnout v samostatných nájezdech. Tam podal, jako v celém zápase, brankař Sršňů Jiří Blažek vynikající výkon a nenechal se překonat. Za Sršně proměnil a rozhodnul zápas Tomáš Miler. „Musím samozřejmě vyzdvihnout výkon gólmana Blažka, na kterém byl dnešní úspěch postaven a hlavně celý mančaft za příkladný kolektivní výkon a nasazení. Jako nejhlavnější podíl na výhře vidím kázeň a disciplínu, kdy nedocházelo ke zbytečným vylučováním a oplácením z naší strany,“ zhodnotil zápas trenér Kutné Hory Jiří Mlika.

Kutná Hora – Mělník 2:1 sn

Branky K. Hory: Siváček, Miler. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0. K. Hora: Blažek – Teplý, Krejza – Kuchař, Buchta – Sirotek, Siváček, Jiráň – Vnuk, Mlika, Miler – Hefleisch.

 

 

Dorost

„Opět se ukázalo, že když dorostenci hrají o víkendu jako první, dokud hráči mají dostatek fyzických sil, jsou schopni odehrát dobré zápasy i proti mužstvům z čela tabulky,“ vyzdvihl výhodu utkání kutnohorský trenér Jaroslav Eisenhammer. "Nejvíce nám však stále chybí rychlé bruslení a máme malý důraz v útočném pásmu se zakončením, když už se k němu dostaneme," dodal.

To se projevilo i v tomto zápase, kdy hosté v první třetině vyvinuli na domácí branku velký tlak, ale Sršni dobrou obrannou hrou před dobře chytajícím Svobodou, nedovolili soupeři skórovat. "Dopředu jsme však toho moc nedokázali, což ukazují střely na branku v prvé třetině 5:16," nahlédl do statistiky kouč.

Rozhodnutí však již přinesla druhá třetina, ve které Kutná Hora dostala branku. V další části druhé třetiny za hrubý faul dostal hostující hráč trest pět minut + do konce zápasu. „Tady nastal rozhodující moment, který jsme neuměli využít ke vstřelení, alespoň dvou branek, podotkl trenér a doplnil: „Nedokázali jsme na delší čas uzamknout soupeře v jeho obranném pásmu a účinnou střelbou rozhodnout.“ Potrestání přišlo ve třetí třetině, kdy hosté upravili na 0:2. I přesto domácí stále bojovali o zvrácení výsledku zápasu. „Snad poprvé v soutěži jsme přestříleli v této části hry soupeře. Měli jsme šance i na vyrovnání, kdy nejprve ujel Ota Hynek, ale svůj nájezd neproměnil a to samé se stalo i v případě Ondry Sirotka a tak soupeř slavil své vítězstv,“ dodal trenér.

Kutná Hora - Mělník 0:2

Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1. K. Hora: Svoboda, Jiráň – Buchta, Vašíček – Pálek, H. Macháček – Tyrner, Hejný, Sirotek – Hynek, Tvrdík, M. Macháček – Češpiva, Němec, Horčička.

První třetinu domácí odehráli ještě dobře, i když hned po odehraných 46 vteřinách přestáli první oslabení. V 6. min. však již třetí útok K. Hory neodolal tlaku soupeře - 0:1. I v dalším průběhu první třetiny si hosté udržovali převahu. V 15. min. Hejný mohl nejdříve vyhodit puk ze třetiny, to však neudělal a po následném bránění soupeř nastřelil jeho brusle od kterých se puk odrazil do kutnohorské branky!

Daleko horší chvilky však domácí čekaly v průběhu druhé třetiny, kdy již soupeř dominoval a svým rychlým bruslením a narážečkami na jeden dotek, jim dělal velké problémy a své akce zakončoval brankami. „Tam již někteří hráči začali rezignovat a naopak bych chtěl vyzvednout bojovnost a přístup k zápasu u Buchty a několika málo jedincům, kteří to nevzdávali,“ vyzdvihl výkony svých svěřenců trenér a dodal: „Z těch pěti branek mrzí ty, kterým se dalo zabránit při plnění svých obranných povinností. Např. nezablokovaný hráč po buly, neobsazování obránce apod..“
Do třetí třetiny Kutnohorští poslali do branky Svobodu a snažili se chlapce přesvědčit k dalšímu boji, ale i při nejlepší snaze již chyběly síly, výbušnost a tak soupeř dál zvyšoval své skóre.

Beroun – Kutná Hora 10:0

Třetiny: 2:0, 5:0, 3:0. K. Hora: Svoboda, Jiráň – Draslar, Pálek – Buchta, Vašíček – Tyrner, Hejný, Sirotek, M. Macháček – Němec, H. Macháček, Češpiva – Horčička, Kadlec, Zíka.

 

Starší žáci

Poslední sérii zápasů Kutná Hora začala soubojem na Nikolajce se Zbraslaví, s níž oba venkovní zápasy letos prohrála. Trenér upozorňoval na špatné začátky prvních a druhých třetin zápasů s tímto soupeřem.

Úvod prví třetiny byl rychlý, kdy v tomto utkání famózní střelec Hynek hned ve 24. vteřině po nahrávce Tvrdíka zahájil brankový účet – 0:1. Poté ovšem hned v 57. vteřině zápasu inkasovala již vystřídavší druhá pětka, která nedůsledně pokryla hráče soupeře v obranné třetině a Zbraslav vyrovnala na 1:1. Kutnohorská první pětka i nadále přehrávala soupeře a ve 3. min. opět skóroval Hynek po příhře Tvrdíka. „Následně se hra přelévala od branky k brance, jednou jsme krásně sehráli oslabení, poté se nám nepodařilo využít přesilovku,“ pokrčil rameny kutnohorský trenér Jaroslav Eisenhammer.

Po kratičké pauze Sršňům opět vyšel úvod druhé třetiny, neboť Ota Hynek vsítil další dva góly. Pak hráči Kutné Hory, z nichž většina hrála i včera za dorost a někteří pokračovali za dorost i po tomto zápase, chvíli šetřili síly, aby ve 33. min. narýsoval dnes již čtvrtou přihrávku Tvrdík na Hynka, který opět proměnil – 1:6. Ve 36. min. se po tvrdém ataku soupeře na mantinel těžce zvedal z ledu Vítek a musel se jít předčasně zotavit do kabiny. Ve 38 min. hráč soupeře z úhlu nachytal brankáře Rejnu a do růžku branky snížil na 2:6.

Třetí třetinu hned ve 41. min. načal svým šestým gólem opět Hynek, kdy po nahrávce H. Macháčka golfovou střelou po ledě zvýšil na 2:7. Pak hráči na ledě již více odpočívali a tím jsme se také více dostávali pod tlak, nicméně se jim dařilo držet soupeře v bezpečné vzdálenosti.

Zbraslav - Starší žáci 4:9

Branky K. Hory: Hynek 6, Tvrdík, Vítek, M. Macháček. Třetiny: 1:3, 1:3, 2:3. K. Hora: Rejna – Draslar, Zíka – Pipková, H. Macháček – Hynek, Tvrdík, Rezler – Vítek, M. Macháček, Němec – Kadlec, Polívka.Polívka.

 

Mladší žáci

Soustředěnost mužstva na výkon není po předčasném zisku titulu tak velká, proto má trenér před posledními zápasy hodně práce motivovat mužstvo. Na Nikolajce proto Kutnohorští proti všem zvyklostem vedli velmi vyrovnanou a také bezgólovou bitvu až do poloviny první třetiny, kdy se domácí dokonce ujali vedení v přesilovce. Potom pokračovala vyrovnaná hra až do doby, kdy hosté "slepili" v 17. min. dva rychlé góly a otočili stav zápasu.

Druhá třetina patřila jednoznačně Sršňům, nejen výsledkově – 4:0, ale zejména herní převahou. V té třetí pak soupeř zahrozil jen několika akcemi, hosté byli sice aktivnější, jenže gól už nepadl.

Zbraslav - Mladší žáci 1:6

Branky K. Hory: Tvrdík 2, Tomčík, Filip, Jiráň 2. Třetiny: 1:2, 0:4, 0:0. K. Hora: Sirotek, D. Jelínek – Tomčík, Filip, Kořistka – M. Jelínek, Tvrdík, Jiráň – Lázňovský - Marvan, Pavel Švejda – Petr Švejda, Sádlo.

 

4. – 5. třída

Ve vlažném tempu a bez potřebného nasazení odehráli hokejisté 4+5. třídy zápas proti Poděbradům. „Po minulém vysokém vítězství, nad tímto soupeřem, šli hráči do utkání s pocitem, že se soupeř porazí sám,“ mračil se trenér Kutné Hory Michal Procházka a dodal: „Tým Poděbrad však prokázal zlepšení a vítězství se nerodilo lehce. V tomto utkání si připsal svůj první zápas na celé hřiště brankář Štěpán Liska a premiéra to pro něj byla úspěšná. Polovinu zápasu, kterou odchytal, udržel čisté konto,“ doplnil kouč.

Poděbrady - 4.-5. třída 1:7

Branky K. Hory: Pilný 2, Procházka 2, Vlach, Šurych, Jestříbek. Třetiny: 0:3, 0:2, 1:2. K. Hora: Kunášek, Liska – Jestříbek, Beran, Pilný, Šváb, Fišar, Dytrych, Vlach, Šurych, Procházka – Macháček, Chalupa, Kačerovský, Sikora, Brabec, Hribik.

 

3.třída

„Toto utkání naši kluci vůbec nepodcenili a konečně po několika vypuštěných zápasech měli velikou chuť vyhrát," povšiml si trenér Kutné Hory Roman Wagenknecht. Soupeř ale proti hostům postavil velmi dobré a vyrovnané mužstvo. „Jedinou výhodou pro nás bylo, že domácí hráli na dva útoky a my na tři,“ řekl trenér a doplnil: "Proto bylo nutné vydržet vysoké tempo a vyčkat až soupeři dojdou síly. Musím pochválit i našeho gólmana, který chytil třicet střel soupeře a hlavně za stavu 2:2 samostatný nájezd a to samé se mu podařilo i za stavu 4:4. To všem našim hráčům moc pomohlo." Ve třetí části hry už domácí fyzicky nestačili a Kutné Hoře se podařilo jít do vedení o čtyři branky. Potom výsledek kontrolovala a zvítězila zaslouženě.

Mělník - 3. třída 5:9

Branky K. Hory: Pilný 5, Beran 2, Šváb, Dytrych. Čtvrtiny: 2:2, 2:2, 0:4, 1:1. Kutná Hora: Wagenknecht – Dytrych, Šváb, Pilný, Beran, Macháček, S. Tourvieille – Houska, Socha, Grauer, Jelínková, Kačerovský, Fišar.

 

1. -2. třída

Na zápas Sršni tentokrát odjeli bez tří základních hráčů. „Bohužel gól jsme dostali hned z první buly a za další dvě minuty opět od stejného hráče,“ povzdechl si trenér Kutné Hory Vladimír Zíka. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná. Hosté sice dostali další dva góly, ale podařilo se jim také dva vstřelit. Když puk vybojoval Bachtík a dokázal přesně přihrát přes půlku hřiště na Tourvieille, který přesnou ranou prostřelil brankáře. Ve třetí čtvrtině Kutná Hora znovu dvakrát inkasovala,. „V poslední třetině nám jeden a týž hráč dal další čtyři branky,“ doplnil trenér a pokračoval: "Tentokrát bych chtěl pochválit druhou lajnu ve složení Bachtík, Tourvieille, Brich, Krátký, která nedostala ani jeden gól a dva dala.“

Mělník - 1.-2. třída 10:2

Branky K. Hory: E. Tourvieille. Čtvrtiny: 2:0, 2:2, 2:0, 4:0. K. Hora: Líska – Míšek, Jestříbek, Plíhal, Brich, Krátký, Klazar – Macháčková, Zíka, Bachtík, Tourvieille.

Pavel Sirotek

21.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka22 000 Kč

Sekretáři (všeobecní) Asistentka vedení společnosti na 1/2 až 3/4 úvazku. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vaším úkolem bude:, administratvní a koordinační podpora vedení společnosti , svěřená administrativní agenda (přijímání a odesílání korespondence, obsluha datové schránky…), servis pro hosty (rezervace ubytování, transport, letenky…), zajištění občerstvení pro návštěvy a školení, organizaci firemních akcí, správa spisovny společnosti, , Požadujeme:, ukončené SŠ vzdělání, velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou, prezentační dovednosti a organizační schopnosti, samostatnost, příjemné a reprezentativní vystupování, proaktivní přístup a ochotu spolupracovat, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu, , Nabízíme:, stabilní zázemí nadnárodní společnosti , každoroční valorizace platu , 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, firemní akce, příspěvek na dětský tabor, odměny za doporučení nového zaměstnance. Pracoviště: Ljunghall s.r.o., Vrchovská, č.p. 1813, 286 01 Čáslav. Informace: Monika Konečná, +420 327 300 030.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu30 000 Kč

Řidiči tahačů Řidiči MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme: trestní bezúhonnost, ŘP sk. CE, kartu řidiče, psychotesty., V případě zájmu se hlaste telefonicky (PO-PA, 7-18hod.) nebo e-mailem.. Pracoviště: Trans spol. s r.o., Potoční, č.p. 208, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: Lukáš Richard, +420 602 655 104.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu105 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidiči - skladníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 105 kč, mzda max. 115 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: flexibilitu, manuální zručnost, ŘP sk. C, praxe vítána., Nabízíme: zaměstnanecké slevy, individuální hodnocení., V případě zájmu se hlaste telefonicky v době 7-17hod, nebo emailem., Místo výkonu práce: Čáslav, Nazaret 1987. Pracoviště: Atos, spol. s r.o. ledeč nad sázavou p, Nazaret, č.p. 1987, 286 01 Čáslav. Informace: Miroslav Tichý, +420 777 778 007.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce17 000 Kč

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: práce s PC. , V případě zájmu se hlaste telefonicky v době 7-17hod, nebo emailem., Místo výkonu práce: Čáslav, Nazaret 1987. Pracoviště: Atos, spol. s r.o. ledeč nad sázavou p, Nazaret, č.p. 1987, 286 01 Čáslav. Informace: Miroslav Tichý, +420 777 778 007.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasičský ples v Červených Janovicích
37

OBRAZEM: V Červených Janovicích hrála na hasičském plese skupina 4G

Dětský karneval v Suchdole, 24.2.2018
85

OBRAZEM: V Suchdole si děti užily karneval

U požáru v Mochově hasiči zrušili zvláštní stupeň poplachu

Střední Čechy – K vítězství nad obřím požárem se v sobotu přiblížili hasiči, kteří v bývalém areálu mrazíren v Mochově bojují s obřím požárem plechové haly. Ta naposledy sloužila k uložení brambor uskladněných v dřevěných bednách. Objekt i se zbožím a veškerým zázemím skrývajícím se uvnitř plameny zcela zničily. Škoda by se mohla vyšplhat až ke 100 milionům korun.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

OBRAZEM: Studentská hymna Gaudeamus igitur zněla sálem hotelu Grand

Čáslav /VIDEO/ - Maturitní ples 'peďáku', tedy Střední odborné školy pedagogické Čáslav, se konal v pátek 23. února v čáslavském Grandu. Večerem provázel moderátor Honza Řičař.

OBRAZEM: Na Kaňkovský masopust dorazil vodník, čert, nechyběl ani medvěd

Kutná Hora - Kaňkovský masopust byl zahájen 24. února kolem půl desáté před bývalou radnici. Masopust zahájil starosta Kutné Hory Josef Viktora. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT