„Odchází tedy Polák a Beránek. U Beránka už to nemělo smysl, protože mu ke konci také chyběla fyzička. Z Pelhřimova naopak přišel jednadvacetiletý útočník Jaromír Florián a dále do obrany přišel Michal Giba z Vrchlabí,“ prozradil manažer Sršňů Vladimír Muras.
„Nyní je soupiska definitivně uzavřená a s tímto kádrem to musíme dohrát. Doufám, že soutěž udržíme a bude to jen a jen lepší,“ přeje si Muras. Po velkém výprasku s Řisuty tedy do týmu přichází dva nový hráči, kteří by měli pomoci kutnohorským Sršňům z poslední místa v druholigové tabulce hokeje.

Jediné co můžu trenéra Mliku těšit je fakt, že celý zápas ve Slaném za Sršně odehrál Milan Pomichálek, který do Kutné Hory zamířil z Kolína. Do poslední třetiny také naskočili junioři z Havlíčkova Brodu Ondřej Langhans (střelec jediné branky v zápase s Řisuty) a Petr Krpálek. „Jsou to mladí a draví kluci, poslední třetinu odehráli slušně,“ řekl na adresu havlíčkobrodských mladíků Jiří Mlika. Ten mohl do sestavy také zařadit útočníka Petra Chytráčka. „Doléčený ještě úplně není,“ podotkl trenér a dodal: „Byl ale na dvou trénincích a měl chuť do zápasu, tak jsem ho na led už zkusil poslal.“

V Sobotu 2.února přivítají Sršni na svém kluziště tým z Děčína, který v minulém kole podlehl hráčům Benátek. Zápas začíná v 18.00 hod.

Ladislav Pospíšil