"Prohrávali jsme jedna nula, ale v první třetině se nám ještě podařilo vyrovnat," oddychl si Lukáš Muras a pokračoval dál v hodnocení: "Ve druhé třetině jsme dali během minuty a půl tři góly, to už bylo skóre 1:4."

S Lukášem Murasem souhlasilo spousta hráčů v tom, že sudí Jecelín opět zbytečně vylučoval. "Ve druhé části se hra opět rozbila, jelikož pískal rozhodčí Jecelín a nesmyslně vyloučil soupeřova hráče. My jsme pak přidali pár branek a vezeme opět povinné body," shrnul ve stručnosti Muras.

Sám hráč s číslem 23 na zádech zaznamenal v utkání poslední branku Sršňů. "Dal jsem posledního góla, na kterého mi nahrával Ondra Šlejtr. Branka padla ve hře čtyři na čtyři, kdy mi Ondra nahrál před bránu a pro mě už to nebyl problém zakončit, popsal situaci útočník.

"Rozhodně to nebyl nejhorší soupeř. Myslím, že hokejově jsou v soutěži mnohem horší celky," vyjádřil se Lukáš Muras k soupeři. A jak to bude vypadat příští týden s Královým Dvorem? "Na domácí půdě jsme silný a přejedeme je!" uzavřel Lukáš.

Michal Pavlík