Stadion Kutná Hora – TJ SC Kolín 2:5 (0:4, 1:1, 1:0)

Stejně jako s Chotěboří začali kutnohorští hokejisté špatně. Hned po 39 vteřinách ujel domácí obraně Josef Malý a po kličce do bekhendu zasunul puk Kalouskovi mezi nohy – 0:1. Kolín byl nadále lepší a vyprodukoval druhou branku v čase 5:23, kdy z úhlu překvapil Kalouska Pavel Musil – 0:2. Třetí brance domácí brankář zabránil vzápětí, když „semaforem“ zastavil šanci Mejzra. Nakonec se ale Kolínští třetího zásahu dočkali: Na konci osmé minuty skóroval Martin Dulovec – 0:3. A to ještě Kalousek další dvě gólovky chytil.

Střelecké hody Kozlů pokračovaly i ve druhé desetiminutovce, když ve 12. minutě využil první přesilovku v utkání Pavel Musil, který dorazil kotouč za bezmocného Kalouska – 0:4. O tři minuty později se konečně osmělili Sršni: Muras projel hřiště, předložil puk Vylíčilovi, který ovšem svou vyloženou šanci zahodil. Vzápětí ho napodobil Králíček, který „vykoupal“ Blažka, ale netrefil odkrytou kolínskou bránu.

Na začátku druhé třetiny hráli Sršni přesilovku, ale místo převahy ujížděl sám na Kalouska kolínský Mejzr. Domácí brankář ho ale vychytal. Ve 25. minutě našel na druhé straně kolínské branky Adamec Janatu, ten se však mezi tři tyče netrefil. Chvíli nato jel sám na Blažka domácí Bláha, jenže puk mu v rozhodující chvíli sjel z hokejky. Neproměněné šance Kutné Hory potrestal hezkou střelou podhorní tyčku Petr Pospíšil, kterému nahrál Dulovec – 0:5.

Kutnohorští se dočkali branky až ve 32. minutě. Puk vybojoval Muras pro Pelána, který nahrál před prázdnou bránu Pavlu Prachařovi – 1:5. Za dvě minuty mohl vrátit pětigólový rozdíl kolínský Hloušek, ale trefil jen tyč Kalouskovy brány. Ve 36. minutě jel sám na Kalouska pro změnu Dulovec, ale zakončil vedle domácí brány.

Po deseti minutách třetí třetiny zůstal před kutnohorskou brankou volný Nedbal, ovšem Kalousek se dobře přemístil a vyrazil puk pravým betonem. Zmar kutnohorských hokejistů dokreslila i jejich početní převaha pět na tři, která trvala minutu a půl, a během níž Sršni ani nevystřelili na Blažka.

V 57. minutě fauloval Pospíšil unikajícího Petra Králíčka a rozhodčí Kareš nařídil trestné střílení, které sám faulovaný střelou po ledě proměnil – 2:5. Na nic víc už se ani jeden z týmů nezmohl.

Branky a nahrávky: 32. Prachař (Pelán,Muras), 57. Králíček (TS) - 1. Malý (Pospíšil), 6. Musil (Malý, Mejzr), 8. Dulovec (Pospíšil), 12. Musil 5/4 (Malý), 28. Pospíšil (Dulovec). Rozhodčí: Kareš. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Diváci: 450.