Do vedení šli hosté po brance Michala Ambroze z jedenácté minuty. Druhou branku rakovnických hokejistů vstřelil Vladimír Macháček po asistenci Matěje Kose ve dvanácté minutě. Domácí dali první branku až v patnácté minutě, Jan Tvrdík přihrál Matoušovi Jelínkovi, který snížil na 1:2. Vyrovnávací branku dal v devatenácté minutě Daniel Chmelař, asistenci zaznamenal Petr Javůrek. Do vedení šli kutnohorští hokejisté ve dvacáté minutě, když čtyřicet vteřin před konce třetiny vsítil puk do brány Dominik Jiráň po přihrávce Matouše Jelínka.

Do druhé třetiny nastoupili lépe Sršni, ve třiadvacáté minutě dal po přihrávce Rudolfského branku Jiří Tvrdík. Rakovník ale v pětadvacáté minutě snížil, branku dal Václav Klaus. Ve třicáté minutě dali domácí pátou branku, tentokrát se prosadil Vojtěch Dytrych po asistenci Lukáše Berana. Hosté opět snížili, Petr Kounovský prostřelil brankáře Davida Jelínka v šestatřicáté minutě. Ve třetí třetině padla jediná branka, a to ve čtyřiapadesáté minutě, když se prosadil rakovnický Libovický. Následovalo tedy prodloužení, ve kterém ale nepadla branka ani na jedné straně, pokračovalo se k samostatným nájezdům, kde se dařilo více hostujícímu týmu. Vítězný nájezd zajel Matěj Kos, Rakovník porazil kutnohorské hokejisty 6:5 po samostatných nájezdech.

Příští víkend čeká Kutnohorské derby, v sobotu 23. listopadu vyzvou hokejisty Čáslavi. Utkání začíná v 17:30.

Kutná Hora - Rakovník 5:6 po nájezdech (3:2, 2:2, 0:1)

Branky Kutné Hory: 15. M. Jelínek, 19. Chmelař, 20. Jiráň, 23. Jiří Tvrdík, 30. Dytrych.