První branka padla v sedmé minutě, když se prosadil domácí Jan Tvrdík. Dvaapadesát vteřin před ukončením první třetiny přidali kutnohorští hokejisté druhou branku, po přihrávce od Pavla Švejdy dostal puk do brány Dominik Jiráň, který tak využil přesilovku domácích.

Druhá třetina patřila na rozdíl od té první hostům z Žabonos, kteří dokázali vyrovnat dvoubrankové manko. Nejprve v sedmadvacáté minutě snížil Ivo Procházka, aby pak v pětatřicáté minutě vyrovnal na 2:2 Jaroslav Kedršt, asistence zaznamenali metr s Hlavešem.

Ve třetí části utkání branka nepadla, následovalo prodloužení. V dvaašedesáté minutě vstřelil vítěznou branku domácí hokejista Pavel Švejda, který tak zařídil výhru Sršňů v prodloužení.

V osmnáctém kole krajské ligy vyzvou kutnohorští hokejisté soupeře z Benešova, se kterým se utkají v sobotu 18. ledna od 17.30 v domácím prostředí. Nadcházející soupeř Sršňů se nachází na čtvrtém místě východní tabulky, Kutná Hora je na předposledním sedmém místě. Benešovští mají s dvaceti body náskok čtyř bodů na kutnohorské hokejisty, během šestnácti utkání šestkrát zvítězili, dvakrát prohráli během prodloužení, a osmkrát prohráli.

Kutná Hora – Žabonosy 3:2 v prodloužení
branky: 7. Jan Tvrdík, 20. Jiráň, 62. Pavel Švejda – 27. Procházka, 35. Kedršt