Stejně jako v prvním vzájemném zápase, který Sršni vyhráli 4:1, se i tentokrát radovali z vítězství, když na ledě svého soupeře zvítězili 3:2 a připsali si po pěti zápasech výhru za tři body.

Kutnou Horu poslal do vedení Lukáš Rudolfský, který převzal puk od Málka a trefil se přesnou střelou z pravého kruhu nad rameno brankáře Kořínka do šibenici mladoboleslavské branky. I o druhou branku Sršňů se postarala třetí formace, kdy domácí brankář neudržel střelu Jiřího Tvrdíka I a Dytrych z dorážky zvýšil na 2:0. Třetí branku Kutné Hory přidal po přihrávce Jana Tvrdíka Dominik Jiráň. V závěru druhé třetiny však přišla chvíle domácích, kteří využili toho, že Sršni při střídání nepokryli Rovného, který zavezl puk za kutnohorskou branku, odkud našel přesně hůl Vajsejtla, před nímž byla už jen odkrytá branka - 1:3. Tento stav vydržel až do 59. minuty, kdy domácí snížili na rozdíl jediné branky. Sršni už si ale vítězství vzít nenechali a získali důležité tři body.

„Do zápasu jsme vstoupili dobře, a to se poté odrazilo na našem výkonu, hráli jsme pěkný hokej. Vytvořili jsme si mnoho šancí a myslím si, že jsme mohli dát tak šest, sedm branek," uvedl trenér hokejistů Kutné Hory Stanislav Bednář. V závěru zápasu přišly komplikace, ale Sršni vše zvládli. „Za stavu tři-nula jsme udělali chybu a domácí snížili. V posledních deseti minutách jsme se museli o výsledek strachovat. Nejen, že se Mladá Boleslav dostala na dostřel jednoho gólu, ale ani naše hra už nebyla tak kvalitní," konstatoval kutnohorský kouč a dodal: „Padesát minut jsme ale hráli opravdu pěkný hokej."

Mladá Boleslav B - Kutná Hora 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Branky a asistence Kutné Hory: 11. Rudolfský (Málek), 25. Dytrych (Jiří Tvrdík I), 35. Jiráň (Jan Tvrdík). Kutná Hora: D. Jelínek (Kunášek) - Křeček, Chmelař, Švejda, Havelka, Málek, Glaser, Vaněk, L. Šváb, Javůrek, Siváček, Pešek, M. Jelínek, Jan Tvrdík, Jiráň, Rudolfský, Jiří Tvrdík I, Sádlo, Dytrych, Adam. Trenér Stanislav Bednář.